Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most ezért lettem letolva!?

Most ezért lettem letolva!?

Figyelt kérdés

Volt a falunkban egy hirdetés, hogy egy kiskutya elveszett. Felhívtam a gazdáit, hogy tudom, hogy hol a kutya. Elmondtam mindent, elmentek kb fél óra múlva jött is a hívás, hogy én mekkora egy gerinctelen alak vagyok amiért így fájdítom a szívüket, mert kiderült, hogy ahol van most a kiskutya eszük ágában sincs visszaadni...És, hogy én, hogy képzelem, hogy felhívtam őket, hogy ezzel is szomorítsam őket.

Nem inkább megköszönni kellett volna, hogy segítettem megtalálni?


2011. jún. 10. 13:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem te vagy a hibás, nyugi. Mert jót akartál. Az meg, hogy a befogadói nem akarják visszaadni, számomra érthetetlen, de ez ne a Te problémád legyen.
2011. jún. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 léna.:) ***** válasza:
100%
Na, ezek a bunkó emberek. Amúgy ha elveszett, akik megtalálták nem kellene visszadniuk? ( csak ha bizonyítani tudják, nem) amúgy jól tetted, hogy elmondtad hogy hol van. tojj rájuk. és még 1 ok, hogy a kutyák jobbak mint az emberek. ;)
2011. jún. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem a reakciót,talán csalódtak...na de akkor sem kellett volna igy beszélniük veled!

Lehet később felhivnak majd elnézést kérni,csak lenyugszanak:)

Amúgy meg te szóltál,és biztos nem tudhattad,hogy nem fogják visszakapni a kutyájukat...bár lenne megoldás nekik erre is:S

2011. jún. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan, annyi nyomorult ember van!


Az nem a te hibád, hogy nem akarják visszaadni a kutyát.

De az is milyen már, hogy nem akarja visszaadni?!

Nem tudom, hogy volt-e rajta nyakörv, biléta, esetleg chip benne, de ha igen, akkor azt azért bizonyítani is lehet, hogy nem az övék. (igen, a nyakörvet/bilétát le lehet venni)

Az meg innentől kezdve lopás. Plusz azért a kutya az bizony odamegy a gazdájához, tehát elárulja magát, hogy hová is tartozik.

2011. jún. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Legalább megtapasztalhattad milyenek a tipikus bunkó emberek. Egy: TE, honnan tudtak volna, hogy nem adják vissza. Gondolták tán becsöngetsz, beszélgetsz velük, még meg is kérdezed visszaadják-e a kutyát.

Kettő: Ez nem a te problémád. Örüljenek neki, hogy szóltál.

2011. jún. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors és egybehangzó válaszokat.:)
2011. jún. 10. 13:48
 7/8 anonim ***** válasza:
Mit mondtál erre?
2011. jún. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát először alig tudtam mit mondani rá, de végül mondtam, hogy nem az én hibám, ha nem akarják visszaadni és sajnálom. Aztán meg szépen lecsapták a telefont.
2011. jún. 10. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!