Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Golden retriever-es kérdések?

Golden retriever-es kérdések?

Figyelt kérdés

Ilyen fajta kiskutyát szeretnék venni, és lenne róla néhány kérdésem:

Hallottam, hogy nagyon barátságos, emberkedvelő, de ha érzi hogy a gazdája veszélyben van képes megvédeni?

Szoba kutyának nevelhető?

Szófogadó, gyorsan tanul?

Meg lehet arra tanítani, hogy ha azt mondom hogy valakit harapjon meg vagy csak morogjon rá, akkor megteszi?

Megéri a pénzét? Úgy láttam van vagy 30000 Ft is.

Előre is köszönöm!


2011. jún. 10. 21:08
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
Egy golden 80ezernél kezdődik.
2011. jún. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Igen, nagyon barátságos. Szobában is elvan. Gyorsan tanul.

Szerintem megvédene, ha veszélyben lennél.

30 ezerért szaporítók árulják, én a helyedben nem vennék tőlük kutyát.

Retriever fajtamentés is létezik:

[link]

Hátha megtetszik innen egy kutya.

2011. jún. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 léna.:) ***** válasza:
A kutya megérzi, ha bajban vagy, mert akkor olyan energiát árasztasz és akkor megvéd. Mindegyik kutya nevelhető szobatisztaságra!!! Minden kutya szófogadó, ha te vagy a falkavezér. Meglehet tanítani arra, ha azt mondod támadjon akkor támadjon, de ez veszélyes és a kutya nem fegyver!!!
2011. jún. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Gyorsan tanulnak és nagyon okosak. Persze ha sokat foglalkozol vele. Nagyon okos kutyák!

Lehet venni 30000ft-ért is, de változó. Nézz körül a tenyészeteknél.

[link]

2011. jún. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
55%
inkább 80 és onnan felfelé...30 ért valami goldennek látszót kapsz ami lehet ideggyenge, csípőízületi diszpláziást stb
2011. jún. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ajánlom a Glamour gold kennel-t, most éppen van alom :)
2011. jún. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
60%

Ez hülyeség, hogy ár szerint döntitek el, melyik a jó kutya! Arra nem gondoltok, hogy valaki csak azért szüleszti egyszer, hogy ne legyen beteg a kutya később? Nekem ezért halt meg egy pincsi szukám 5 évesen, méhrákban.

Én a goldenemet 30000-ért vettem olyantól, aki akkor az egyszer pároztatta. Már az enyém is szült egyszer, de többször -sajnos- nem fog. Szóval nem a törzskönyv meg az ár a döntő, mert volt nekünk egy 120.000 ezres yorkie-nk, törzskönyves, akiről kiderült, hogy keverék és sérve lett; meg egy 90000-res, aki később nyomorék lett. Ennyit erről.

2011. júl. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hülyeség, hogy elletni kell 1x. Ha a méhrákot meg akarod előzni és nem akarsz kölyköket, ivartalanítod és kész.

Honnan szeditek ezt a baromságot, hogy 1x kell ellenie?

2015. jún. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!