Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan kell a haltival megtani...

Hogyan kell a haltival megtanitani a kutyát sétálni?

Figyelt kérdés
2 éves amstaffomnak családon belül szereztem egy szájszijat. elég béketűrő kutyus, de mégis hogyan tanithatom meg a haltival szépen közlekedni? 14/f
2011. jún. 11. 11:47
 1/4 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekelne,az én kutyám egyszerűen kezelhetetlen az utcán...
2011. jún. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia!!!! Azzal is úgy kell sétáltatni a kutyát, mint a többi nyakra csatolható pórázzal. Először is csak akkor léptek ki a kapun, ha a kutya nyugodt és megadó állapotban van. És először neked kell kilépned a kapun, de a pórázt kicsire vedd!!! És amikor húz a pórázt rántsd oldalra, de nem kell erősen!!! Ez csak akkor működik, ha NYUGODT ÉS MAGABIZTOS vagy!!!
2011. jún. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a haltit ráteszed a fejére és azzal irányítod, nálunk 100% ban bevált pedig kutyasulit és minden mást is próbáltunk de amíg a suliban minden vizsgája tökéletes lett és ott nagyon szépen is megy addig az utcán folyamatosan beugatott az őrjöngő kutyáknak a kerítés túlsó oldalára (vicc az, hogy a városban ahol nincsenek kutyák és ahol a vizsgánk is volt ott tökéletesen ment lábnál) szóval a halti nagyon jó és ha tud menni pórázon (még ha húzva is ) akkor haltival is menni fog
2011. jún. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi. nálunk is minden ki lett probálva, több kevesebb sikerrel.
2011. jún. 11. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!