Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehetőségem lenne farkaskölykö...

Lehetőségem lenne farkaskölyköt behozni az erdélyi havasokból. Kutya szerepét töltené be a családba. Vélemény?

Figyelt kérdés
Nekik is farkasuk van otthon. Hamar szocializálódnak. Sose volt agresszív..
2011. jún. 11. 15:45
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
Erdélyi vagyok.Hol is lakik ez a barátod,ismerősöd,akinek farkasa van?Az egy hambukk.Romániában tilos tartani még őzet is,börtön jár ha megfognak.A másik,hogy vannak kutyafajták is,amelyek tartása elég komoly szabályokhoz van kötve,pl.boerboel,bandog stb.,nemhogy egy farkas.Megetettek a farkas mesével téged a székelyek,biztos volt is akit.....Az meg,hogy a vadőrök megölik a kölyköket...Na nehogy már járnák a havasi erdőket,amik elég nagyok itt mifelénk,és keresnék az anyátlan kölyköket,hogy megöljék őket.A természet úgyis végzi a dolgát,azok elpusztulnak emberi beavatkozás nélkül is.Gondolom valami gyerek lehetsz,vagy nagyon naiv,hogy így megetettek a góbék..:)
2011. jún. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

farkasuk van és románok ?:D aha.. szereztek valahonnan 1 csehszlovák farkaskutyát :) max ezt tudom elképzelni


szép állatok elhiszem én h 1 ideig kezesek [amikor még méretüknél fogva nem veszélyesek] de 1 idő után azért biztos rá jönnek h : nekem 5 centis a szemfogam neki meg fél centis :)

2011. jún. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!