Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Rottweiler nevelése?

Rottweiler nevelése?

Figyelt kérdés
Rottweiler szukát szeretnénk venni. Mivel ez a fajta nagyon egygazdás kutya, meg lehet valahogy oldani hogy a jövőben mindhármunknak(3 felnőtt) szótfogadjon? Vagy csak a gazdájára fog hallgatni?
2011. jún. 11. 15:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Van egy ember, aki képzi, neveli stb... Az lesz az igazi "főnöke"! Természetesen, mind a 3 embernek szót kell hogy fogadjon, és a rangsorban is neki kell az utolsó helyen állnia. De aki a legtöbbet foglalkozik vele, annak fog igazán szót fogadni. Határozott és következetes nevelés elengedhetetlen!
2011. jún. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ugy van, ahogy az elso valaszolo irta. Harman vagyunk, mint harmunkra hallgat, jo termeszetu, hizeleg, imadja az embereket. De ha a fiam, aki hazahota mint kolyok, itt van, akkor senkit sem lat, hall, ot imadja, ora hallgat a legjobban. Ha nincs itt a fiam, mi is jok vagyunk:)
2011. jún. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szóval akkor mindig egy ember képezze?
2011. jún. 11. 15:57
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem feltetlenul. De egy legyen vele erelyesebb, foglalkozzon vele tobbet. Egyebkent, maga kutya valassza ki, hogy ki lesz a fonoke. Akkor van jol nevelve, ha mindenkire, a csaladban hallgat. nagyon okos kutyak, hamar tanulnak, husegesek, akarjak hogy szeresd oket, nagyon a gazdi kedveben akarnak jarni. Nagyon lazak, hajlekonyak. Ugyanugy elvarjak, szeretik a dedelgetest, simogatast, mint a pincsi kutyak.
2011. jún. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát többnyire igen, nekem a kuvaszok például olyanok, hogy 8 hetes korukban vettem őket, azóta én foglalkozom velük 5 éve.(őrző védő, engedelmességi stb..) Családban tisztelnek mindenkit, de én vagyok az az ember aki képezte őket, az utasításokat tőlem fogadják el. A kiképző nekik az igazi falkavezér. Neki engedelmeskednek első szóra, többieket csak szeretik...
2011. jún. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ebben nagyon sok tippet és hasznos tanácsot tud adni társszerkesztőm, akinek rotweilerje van. Írj neki egy e-mailt, és mindent elmond, amire szükséged lehet ! :)

[link]

dogandme@citromail.hu

2011. jún. 13. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!