Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Létezik olyan, hogy kutyáknak...

Létezik olyan, hogy kutyáknak begyullad a fogínyük? Szerintem pirosabb mint kellene lennie. Napok óta nem eszik tejet nyomkodok a szájába azt nyeli. Van erre valami HÁZI gyógymód?

Figyelt kérdés
2011. jún. 11. 17:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Erre van egy jó gyógymód, úgy hívják állatorvos! Ha napok óta nem eszik, csak tejet nyalogat, nem árt elvinned, ameddig nem késő! Ha nem vagy állatorvos, akkor ne házilag próbálkozz.
2011. jún. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Létezik

Inkább vidd állatorvoshoz

2011. jún. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Persze. Vidd állatorvoshoz, kérjen el 2-3 kezelésért 10.000.ft aztán ha mégis megdöglik majd szivod a fogadat.

Corsodil vagy valami más ecsetelő.

Amúgy az sincs kizárva, hogy nem kullancsos.

2011. jún. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a kutya? Van-e fogköve? Attól begyulladhat az íny. Később kiesik a fog is.
2011. jún. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

3éves kis tacsi, van fogköve.

Ahogy olvasgatom elég macerás a kezelése.

2011. jún. 11. 22:50
 6/8 anonim ***** válasza:

A fogkő okozta ínygyulladást otthon nem tudod rendbe hozni. Orvos, fogkő eltávolítás---íny meg fog gyógyulni.

Persze, utána figyelni kell arra, hogy ne legyen újra fogkő. Erre pedig a rágás a legjobb módszer. Száraz kenyérsarok, a marhacsont gumós vége, csirkefej, stb.

2011. jún. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mennyibe kerülhet kb.?
2011. jún. 12. 00:16
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hol laksz? Ha nagyobb rendelőbe jársz, valószínűleg van honlapjuk és rajta árlista. Ha nincs, egy telefon a dokinak és megmondja. Változóak az árak.

Találtam 5 000-ér és 8 000 -ér is .

2011. jún. 12. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!