Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ennyi nem elég? Máshol nemcsin...

Ennyi nem elég? Máshol nemcsinálnak ennyit se.

Figyelt kérdés
Hetente viszem a stafimat sétálni 4-5 alkalommal,naponta 2órát játszok vele,erre a faterom aztmondja,fiam nem rendezed a kutyádat ha igyfolytatod eladom,szerintetek mit csináljak ennél is többet vele,várom a válaszokat.
2011. jún. 12. 17:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
mindennap kell vinni sétálni, napionta 2szer 3szor. plusz játsz vele, takaritsd az ürüléket, ha van, etesd, gondozd., és szeresd, mert han ezt látja, akkor tudja, hogy mindened a kutya.
2011. jún. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Ha nem kennelben van, akkor ennyi séta elég.

Te gondozod? Eteted, itatod, takarítod?

2011. jún. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem kenneles kutya,sima házikedvenc,minen nap takaritom 2x etetem,vizet cserélek,ha nagyobb lesz viszem naponta töbször sétálni,de most azt a tempót még nembirja,próbáltam már.
2011. jún. 12. 17:40
 4/16 anonim ***** válasza:

akkor szerintem az bőven elég, nem tudom hogy mit vár el apukád.

Kérdezd meg esetleg tőle finoman hogy mire gondol, mit kéne még csinálnod.


(a kennelt úgy értettem, h kis helyre bezárva a nap nagy részében)

2011. jún. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

apukád vmiért nem szívleli a jószágot, nekem ebből az jön le.

Okot keres rá, hogy eladhassa. Javíts ki ha tévednék, de ha tényleg az van amit leírtál, akkor fennáll az esélye ennek is. Kérdezd meg tőle.

2011. jún. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Sokáig nyösztettem hogy megvehesem,meg nemis volt olcsó pénz szal szerintem nem az a célja.De majd rákérdezek.
2011. jún. 12. 18:23
 7/16 anonim ***** válasza:
Kutyának (mindegy milyen) napi MINIMUM kettő séta, abból az egyik leg. 1-2 órás. Napi rendszerességgel engedelmességi feladatok, takarítás, ápolás, etetés-itatás. Ez az alap.
2011. jún. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Mennyi idős a kutya? Csak azért mert, a túl sok mozgás is árt neki, mivel nem szabad 1 éves koráig nagyon mozgatni. Csak utána lehet vinni futni, úsztatni stb.

Vidd el sétálni minden nap egy órára (nem tudom most mennyi időre vitted eddig), akár ezt két részletbe is oszthatod. Ezen kívül maradhat a napi két órás séta. Törődj vele, ápold. Lássák, hogy foglalkozol vele. Gyakrabban menj ki csak úgy hozzá pár percekre, egy negyed órára.

Saját pénzedből vetted, vagy szüleid vették neked? Mennyibe került a kutya?

2011. jún. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Jaj bocsi javítanék: Ezen kívül maradhat a napi két órás játék :)
2011. jún. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Timi :) - ez nem teljesen igaz!

Nekünk a tenyésztő kifejezetten ajánlotta, hogy sokat mozogjon, és úsztassuk. Ugrania nem szabad egy éves koráig!

Nekem a staffordshire terrierem nem nálunk lakik, mert anyum nem engedte, de ahol volt (eredetileg nem az enyém volt!), ott is ugyan ez ment, míg át nem vettem a gondozását. Mindig ment a vita, hogy nem foglalkozik vele a gazdája eleget meg stb. Aztán többet nem volt gondja rá, mikor nekem adták.

De mivel most kikerült telepre, így maradnak a heti 2szeri látogatások, amit én úgy nevezek, hogy kaptam 1 nap "láthatási jogot" + egyet, mikor kint vagyok vele a telepen. De ott 2 hektáros terület között és itt a 10x10 méteres kert között van különbség ...

Most veszek hozzá egy másik staffit, az 5dik kis szerelmemet. Az én szüleim sajnos okkal mondják azt, hogy 'nem foglalkozol eleget velük' , mert hogy 5 van, és mindegyik más helyen. De mind tőlünk indult, és került telepre 2, papámékhoz 2, és itthon egy...

De végre akadtam egy honfitársra, igaz én 14 éveslány vagyok... :) írj: dogandme@citromail.hu

2011. jún. 13. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!