Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ennyi nem elég? Máshol nemcsin...

Ennyi nem elég? Máshol nemcsinálnak ennyit se.

Figyelt kérdés
Hetente viszem a stafimat sétálni 4-5 alkalommal,naponta 2órát játszok vele,erre a faterom aztmondja,fiam nem rendezed a kutyádat ha igyfolytatod eladom,szerintetek mit csináljak ennél is többet vele,várom a válaszokat.
2011. jún. 12. 17:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Hát az, h mások látják el a kutyádat, te meg hetente vele vagy 2 napot messze nem gazdiság. A kutyának konkrátan kínzás amit csinálsz.


Kutyát nem szabad 1 éves kora előtt mozgatni? A hülyeség netovábbja. Akkor hogy alakul ki az izomzata? A stafinak meg végképp kell.

2011. jún. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Nem azt mondtam, hogy nem szabad mozgatni. -.-"

Nyilván nem egy kennelbe kell zárni amíg nem lesz egy éves. De nem szabad túlzásba se vinni. Főleg amíg hirtelen nő, nyúlik. Szóval legalább fél éves - hét hónapos koráig kerülni kell a direkt mozgatást. És kizárt, hogy a tenyésztő azt ajánlotta, hogy mozgassátok agyon a kutyát. Ilyenkor inkább csonterősítőket kéne neki adni.

Amíg nem fejlődik ki rendesen addig nem szabad erőltetni. Bőven fejlődik ő a séták és a játszás alatt. Nem kell külön súlyt húzatni vele, futtatni bicikli mellett meg úsztatni...

Nem tudom milyen tenyésztőtől vetted ha ezt ajánlotta.

2011. jún. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Szóval a kutyus 4hónapos,minden nap kimegyek hozzá nagyon sokszor,2órás séta.Minden nap van takaritva.
2011. jún. 13. 14:17
 14/16 anonim ***** válasza:

Na erről beszélek egy négy hónapos kutyát nem szabad agyon mozgatni. Nem tesz jót az izületeinek...

Saját pénzedből vetted a kutyust? Mert ha igen akkor a szüleid nem nagyon adhatnák el főleg ha még foglalkozol is vele.

2011. jún. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Hát egy 3/4 én fizetem,de a fater aztmondja h ha nem rendezem nem érdekli hogy ki vette de eladja -.-,énis amugy halotam hogy nemszabad azért agyonturáztatni,nem olyan alapon kell menni hogy vagy megszoksz vagy megszöksz.
2011. jún. 13. 14:43
 16/16 anonim ***** válasza:
Szerintem egy kertben lévő négy hónapos amstaffnak bőven elég még a napi egy órás esetleg másfél órás séta (akár két részletbe osztva reggel és este) ezen kívül a két órás játszás. Úgy is mászkál ő még a kertben is. Kutyák közt mennyit szokott lenni?
2011. jún. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!