Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyit kaját adjak neki?

Mennyit kaját adjak neki?

Figyelt kérdés
Holnap hozzuk el a 9 hetes borderem. Hill's-et vettünk neki. Mennyit adjak neki?
2011. jún. 12. 20:31
 1/3 anonim ***** válasza:
A tápoknak van adagolási útmutatója. Kor és súly alapján kell adni, az ajánlott adagot elosztani a napi etetésekre.
2011. jún. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mikor én hoztam el tavaly ilyenkor a 9 hetes border colliemat, nekünk a tenyésztő részletesen elmondta, mennyit, mikor adjak neki. 320 Grammot kell naponta kapnia, 3 felé elosztva, reggel este és délben, de ezt gondolom tudod. Körlübelül 7-8 hónapos korára elég neki a 200 gramm, naponta kétszer. 1 év után pedig már 170 grammot kell kapnia 1szer egy nap. De az enyém picit már így is el van hízva :)

írj: sissi23@citromail.hu (tudok segíteni még ha valamit kell!)

2011. jún. 13. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Előbbi vagyok. Tenyésztőtől van, vagy csak szaporított?

Mert a tenyésztő elfogja mondani, hiszen neki fontos :)

Az én kutyusom a [link] Magic Shepherd kennelből van, Magic Shepherd Bandit Orion-nak hívják. (:

2011. jún. 13. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!