Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Segítség! Hogy tereljem el...

Segítség! Hogy tereljem el rola a figyelmem?

Figyelt kérdés

Az a szomoru helyzet hajnalban a kiskutyám 1 bizonyos fogbetegsegben meghalt.Es hat elkellene valahogy terelni a figyelni a szomoruagrol a figyelmem mert en mindig elet vidam voltam es hat olyan is szeretnek maradni

irjatok olyan tevekenysegeket amivel elterelhetem a figyelemem (olvasas rajzolas vagy hasonlo dolgok szoba se johetnek)


2011. jún. 12. 20:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Vegyél újat azt elis felejted a régit.
2011. jún. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Doruss ***** válasza:

Nagyon sajnálom... :(

Amúgy ha veszel egy másikat, az tényleg sokat segíthet, hiszen sokat kell vele foglalkozni. De ha nem állsz rá készen, akkor inkább ne.

Nincs más állatod?

Próbálj meg kikapcsolódni. rajtad múlik, hogyan. Ruccanj ki a barátaiddal, sportolj, hallgass zenét, vagy bármit, ami egyébként jó kedvre derít.

De enélkül is túl fogod tenni rajta magad, ne aggódj. Nekem a kutyám aztnap reggel halt meg, mikor a biosz vizsgám volt. Utána még hetekig gyászoltam, és sírnom kellett, ahányszor csak eszembe jutott. Én úgy gondolom, a gyásznak is kell időt hagyni.

2011. jún. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

hat van meg masik 2 kutyam de veszunk is meg 1 es az tacsko lesz talan de nem tom hogy mikor de addig kell valami ami eltereli a figyelmem

de eleg ha csak ranezek a kezemre ma ra gondolok mert tele van nyomokkal a harapdalasai utan

2011. jún. 12. 20:55
 4/10 anonim ***** válasza:

Sajnálom, ami történt!

Jó idő van, ha teheted, mozdulj ki a barátaiddal! Kérd meg őket, hogy segítsenek elterelni a gondolataidat. Menjetek moziba, strandra, fagyizni. Az új kutyus szerintem még korai volna, de elképzelhetőnek tartom, hogy 1-2 hónap múlva ismét vállalkozz rá.

Fel a fejjel!

2011. jún. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Fogbetegségben halt meg? Ha beteg a fog, max kihúzzák, idáig így tudtam.

A szomorúság természetes dolog. El kell viselni. Ennyivel tartozunk az eltávozottaknak.

2011. jún. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nem nem fogko vagy hasonlo allatorvos szerint abba kisgyerekek es mindenfele allat is belehal
2011. jún. 12. 21:20
 7/10 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de fogkő miatt meghalni......

Azt leszokták szedni az orvosok. Az ínygyulladást pedig kikezelik. Mennyi idős volt a kutyusod?

2011. jún. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

de nem fogkobenhalt meg

Max 4 mert talaltuk ot

2011. jún. 12. 21:34
 9/10 anonim ***** válasza:
Fiatal élet volt:((
2011. jún. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
hat4 honap szerintem is de mar vissza hozni nemtudom ot sajnos
2011. jún. 12. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!