Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottunk, hogy ne bőgjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk, hogy ne bőgjek folyamatosan, mivel tereljem el a figyelmem?

Figyelt kérdés
És legfőképpen hogy legyek elég erős ahhoz, hogy pénteken vagy szombaton 3 órát utazzak hozzá(ugye távkapcsolat), hogy mégegyszer átrágjuk a dolgokat? És hogy bírjam ki sírás nélkül az utat, hogy ne kelljen a vonat utasainak szánakozó pillantását elviselnem?10 hónapot voltunk együtt, de nekem éveknek tűnt. Ő volt az első, beteljesült szerelem, az első komoly, hosszabb kapcsolat. 20/l
2011. okt. 19. 21:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Kit érdekelnek az utasok? Én tegnapelőtt a villamoson és a héven végig bőgtem.
2011. okt. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
sírd ki magad,ne érdekeljenek az utasok.és hallgass zenét.nekem mindig segít.kitartás!!!
2011. okt. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Miért szakítottatok?

Van amúgy még esély újrakezdeni?


Voltam már hasonló helyzetben és én is vonatoztam... Én zenét hallgattam, és el is aludtam közben. :D


Rengeteg módszer van, de a legfontosabb, hogy magadban zárd le. Én úgy tettem, mint azelőtt, mielőtt nem ismertem. Végiggondoltam, most vajon mi lenne velem, ha nem ismerkedünk meg...


23L

2011. okt. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Én buszoztam sírva, mert összevesztünk és teljesen olyan érzésem volt, mintha szakítottunk volna. Amióta kibékültünk, minden rendbejött. Nagyobb gondom is volt, mint az utasok szánakozó tekintete, nem foglalkoztam velük. Nem jó,ha elfojtod a sírást. Megkönnyebbülsz, ha kiadod magadból. Kitartás! Amúgy mi is 10 hónaposak voltunk ekkor.
2011. okt. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
28%

Ne foglalkozz vele mit gondolnak mások.

Egyébként szánalmas vagy :D

2011. okt. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

de miért kell ezt mégegyszer átbeszélni? :S biztos borzasztó lesz...


egyébként tényleg, sírd ki magad, az út nehéz lesz, de túl fogod élni :)


utána meg tölts nagyon sok időt a barátaiddal, bulizz, utazgass, stb... :D (engem 9 hónap után dobtak ki az is nagyon nehéz volt. szóval megértelek.)

2011. okt. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Úristen, de aranyosak vagytok :)

Ne foglalkozz senkivel ha sírni kell sírjál, ez van! de egyébként én így nem mennék a helyedbe, de attól füg miért szakítottatok!

Egyébként miért?

2011. okt. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Látod, a távkapcsolat átka... Legközelebb a közeledből válassz magadnak barátot. Egyébként, minek utazol hozzá? Szerintem így csak még rosszabb lesz.
2011. okt. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Azért szakítottunk, mert elejétől kezdve más elképzeléseink voltak a jövőről. Ő mindig kicsit lazábban kezelte a kapcsolatot, és nem titkolta, hogy közel sem gondolja véglegesnek. Én meg folyamatosan próbáltam közelebb kerülni hozzá, és mindvégig azzal áltattam magam, hogy változhatnak a dolgok, és benne is kialakulhatnak komolyabb érzések. Tudom, hogy szeret, és szeretett, de ez nem elég, mert ő képtelen még lekötni magát, túlságosan fél a komolya kapcsolattal járó érzésektől, problémáktól, fájdalmaktól..Szóval ez az alapvető nézetkülönbség most jutott el olyan szintre, hogy én napok óta csak sírni tudok a tehetetlenségtől, attól, hogy tudom mit kellene tennem, de képtelen vagyok rá, mert még most is reménykedek, amikor már teljesen egyértelmű, hogy ennek így nincs értelme. Végül ő mondta ki a végét, mintha megérezte volna. És talán jobban jártam, mert én még hónapokig húztam volna..

Muszáj találkoznunk, ez kell a lezáráshoz, az elengedéshez..Egyébként nem az emberek véleménye érdekel, csak rohadtul nincs kedvem mások előtt gyengének mutatkozni, én nem akarom így elhagyni magam nyilvánosan, ráadásul úgy, h órákig egy kabinban vagyok x emberrel..

Én úgy érzem, hogy túl erős ez az egész ahhoz, hogy örökre vége legyen..talán évek, hónapok múlva lenne rá esély, hogy megpróbáljuk, de ez most így nem megy..Én csak szenvedek a tudattól, hogy nem viszonozzák teljes mértékben a szerelmemet, őt meg frusztrálja, hogy nem tudja megadni, amire vágyom, és bár nem akar hitegetni, de ha velem marad, akaratán kívül is ezt teszi. Nekem ez jelenleg túlélhetetlennek tűnik:’(

2011. okt. 19. 22:23
 10/18 anonim ***** válasza:
90%

Aha. voltam hasonló helyzetbe. Hát menj akkor ha úgy érzed, de k*rva szarul fogod érezni magad és utána is rosszabbul, de az a szerencséd, h messze lakik, és könnyebben elfelejtheted. Az enyém egy utcával lejjebb lakik és még sokáig zargatott, mert szeretni szeretett ő is, de nem úgy ahogy én, nem szerelemmel.

Egyébként Én kérdeztem. 21l

2011. okt. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!