Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hány kiskutya a rekord amit...

Hány kiskutya a rekord amit ellett valaha egy szuka kutya?

Figyelt kérdés
?
2009. márc. 21. 16:14
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Már halottam 15-ről is, de az nagy testű kutya volt. Ez nagyban függ a kutyus méretétől. Nagy testűeknél gyakori a 7-8-9 kiskutya is, de a kisebbeknél az sem ritka, ha csak 1 baba születik.
2009. márc. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól tudom egy nápolyi masztiff a csúcstartó 24 kölyökkel :)
2009. márc. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hátén rekordot nem tudok monani hülyeséget meg ne akkarokmondani.de azt tudom h legjobb barátnőmek a labradorja 14-kölyköt fialt :D
2009. márc. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
igaza van az utolsónak, én is így tudom a fajta és a szám is stimmel.a múltkor olvastam az újságban, amiben pedig egy sztafi és asszem nápolyimasztiff szuka volt benne hogy 22 kicsi született és abban volt hogy nem ez a világrekord
2009. márc. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elleni inkább ne , mert akkor egy-kettő az utód száma.Fialni.Na, ott már lehet többet
2013. nov. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!