Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen "felesleges" dolgot...

Milyen "felesleges" dolgot tud a kutyátok?

Figyelt kérdés
pl. az enyém vezényszóra puszit ad..:)
2011. jún. 13. 09:41
 1/8 anonim ***** válasza:
az enyém pacsit ad mert öcsém megtnította neki -.-"szerintem tök fölösleges...főleg ha séta közben leülök valahova,a kutya csupa sár,ráadásul még a mancsait is pakolja az ölembe,mert ő pacsizik xD
2011. jún. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha a két kezemet úgy rakom, hogy a mutatóujjaimat az orrom két oldalához szorítom és kinyújtva fel-le mozgatom, (közben azt mondogatom: "nyomorog, nyomorog") akkor a kutyánk hemperegni kezd a földön.
2011. jún. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 skarma ***** válasza:

az enyém tud kézmozdulatra forogni és hemperegni :D

És ha azt mondom, ,,Jó napot!", akkor pacsit ad

2011. jún. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

ma 09:50: jhaaaj hát az külön hálás lehet..:D

ma 09:55 egyem meg de édes lehet...^^

ma 10:11: Ez a "Jó napot! 2oas dolog tetszik nagyon..:D

2011. jún. 13. 10:46
 5/8 anonim ***** válasza:
nem biztos,hogy felesleges, de az enyém ha póráz nélkül sétálunk, akkor tudja a ordulunk vezényszót, meg tud pacsit adni, és a "hol póráz?" kérdésre megkeresi és leül elé.
2011. jún. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
na szóval Fordulunk...
2011. jún. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az enyémet nemrég műtötték. Mivel a doki adott egy 6
2011. jún. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
(folyt. az előbbit véletlenül elküldtem. :S)Szóval... A doki írt neki egy 60 db-os gyógyszert. Mára már megtanítottam vele, hogyha megzörgetem a gyógyszeres dobozt akkor fut és egyszerre felugrik a fotelba, hagyatt vágja magát és kinyítja a száját és lenyeli a gyógyszert. :D Westie-ről van szó amúgy. Mindenki jót mosolyog, mikor megmutatom mit tud. :)
2011. jún. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!