Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a legjobb bolhaírtó...

Melyik a legjobb bolhaírtó ami nem kerül egy vagyonba?

Figyelt kérdés
2009. jún. 1. 18:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ hogy nyakörv vagy milyen? Ha kullancs ellen nem szeretnél akkor an a panzit ajánlanám igaz kullancsoktól is védenie kellene de nem véd. Amugy jó ha inkább egy drágábbat veszel és nem egy olyat ami nem használ.
2009. jún. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én frontline-t használok. Ha nem a combót veszed, hanem csak a bolhairtót, akkor az 2-3 eFt három hónapra.

Ez szerintem nem drága, egyszerű a használata és teljes mértékben beválik.

(Most mondjuk Combo-t használok a kullancsok miatt, az drágább)

2009. jún. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

FRONTLINE én mindig azt használok és meg vagyok vele elégedve. nekem szamojed, spiccen van és kinti kutya, nincsen benne se bolha se kullancs én mindig frontlinet veszek nekik

itt utána tudsz olvasni...

[link]

2009. jún. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szia

Kiltix,Advantix ezt a 2-őt ajánlom.

Nekem a frontline nem vállt be,úgyanúgy kullancsos volt a kutya tőlle.

A kiltix 7hónapon keresztül véd vagyis egy egész szezonon keresztül,és 4000-6000Ft-ig van az ára.

Ez attól függ,milyen termetű a kutyád.

2009. jún. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én ajánlanám a Neostomosan szérumot,amit vízzel kell felhigítani. (1-1,5 l víz) és még a kertet is lefújhatod vele. Nagyon sok mindenre jó!

Kutya, macska: Sarcoptes-rühösség, Otodectes-fülrühösség és lokalizált demodicosis, valamint bolhásság, tetvesség és kullancs- fertőzöttség megelőzése és kezelése.

2009. jún. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!