Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen hámot vegyek? Mi a...

Milyen hámot vegyek? Mi a különbség a K9 powerhám, az IDC powerhám és a TTP hám közt?

Figyelt kérdés

Ránézésre nem igazán látok különbséget...

Egyébként közepes testű kutyára kellene, akivel szeretnék őrző-védőzni, nyomkövetni és agilityzni. Séta kézben is használnánk.


És mielőtt jön a kioktatás: nagyon szépen tud sétálni póráz nélkül is, pórázon se húz, és én sem szoktam senkinek javasolni a hámot, de a munkakutyázáshoz most szükségesnek látom.


2011. jún. 14. 11:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem teljesen mindegy melyiket veszed. Amelyik jobban tetszik. Amúgy ilyen apró különbségek vannak, hogy valamelyiken van lámpatartó, oldaltáskatartó, oldalkarika...

De szerintem neked a legalapabb is jó. Ahogy nézem az IDC kicsit újabb technológia, de a K9 is nagyon bevált. A TTP pedig nem fényvisszaverős, ami szerintem kicsit hátrány, mert azért az jó, ha este sétálsz vele.

Én a K9-et venném a helyedben.

Amúgy tapasztalatból mondom, agilityzni ne használt hámot, csak zavarja a kutyát. Oda egy nyakörv bőven elég.

2011. jún. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nah jól elírtam :) Szóval agilityzni ne használj hámot :)

Az enyémet pl a kúszóban nagyon idegesítette.

2011. jún. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, nagyon hasznos volt!
2011. jún. 15. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!