Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám megfogott egy verebet...

A kutyám megfogott egy verebet, nagy nehezen elvettem tőle, még él, lélegzik, nyitva van a szeme, néha csipog, de fekszik, alig mozog. Mit tegyek vele?

Figyelt kérdés
Tudok neki segíteni, vagy hagyjam meghalni? :(
2011. jún. 14. 14:24
1 2
 1/12 xnorkax ***** válasza:
Sajna már nem sok mindent tehetsz érte... Én is rengetegszer sirattam így meg verebet, egeret, gyíkot meg mindent, de sajna ezvan. :/
2011. jún. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
szia szerintem vidd el megnézetni egy állatorvossal ha szerencséd van pénzt se kér el azért mert megnézi. Nevelő apukám egyszer kézi fűnyíróval belevágott egy sünibe elvittük orvosoz és ingyen lekezelte neki egy két hétig nálunk volt etettük és végül elengedtük :)remélem túléli szegény
2011. jún. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hú, velem 2 napja történt ilyen. Először elkapta az egyik kutyám, akire rászóltam, hogy köpd ki, erre elengedte a verébfiókát, aki éppen tanult repülni (végig láttam a jelenetet). A másik kutyám viszont lesben állt, ezúttal ő kapta el és elszaladt vele. Nagy nehezen elkaptam a kutyát verebestől, kiszedtem a szájából a madárkát, mert ő bizony nem eresztette el magától. A kicsi veréb már alig élt, mozgott, csipogott ő is, de semmi több. Kénytelen voltam én végezni vele, hogy ne szenvedjen szegény tovább, mert akár órákat vagy többet is kínlódhatott volna szerencsétlen. Valószínű valamelyik belső szervét nyomták meg a kutyák.
2011. jún. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Hát az én kutyám is ide-oda rohangált vele, de nem harapott rá, biztos megnyomta.


Sajnos nem tudom állatorvoshoz vinni, mert kisbabával vagyok itthon, aki most alszik, így nem tudunk átmenni a szomszéd városba emiatt.


Most betettem egy dobozba, kapott vizet, de nem hiszem hogy túléli :(

2011. jún. 14. 14:40
 5/12 anonim ***** válasza:
Az én kutyáim sem haraptak rá, az első aki elkapta, kifejezetten óvatosan tartotta a szájában. A második nyomta meg szerintem rohanás közben, amikor kergettem. Tudom kegyetlennek tűnhetek, de nem akartam, hogy tovább szenvedjen a kicsi madár. Csak feküdt egyik oldalára borulva, mozgatta a lábait és halkan csipogott.
2011. jún. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Sok szerencsét a madárnak! Szerintem nem éli túl, de hátha...
2011. jún. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hát az enyém detto ezt csinálja :(
2011. jún. 14. 14:46
 8/12 anonim ***** válasza:
szegény :( hát akkor vigyázz rá ameddig él és bízd a természetre. Remélem összeszedi magát :(
2011. jún. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 xnorkax ***** válasza:
Én egyik nyáron legalább 4 verébbel jártam így, csak őket a macskáim fogták. Egyik sem élte túl. Nem akarlak lelombozni, de hitegetni sem, mert én is nagyon bíztam bennük. :/
2011. jún. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hogy van a veréb?
2011. jún. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!