Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mien kutyák mostanában a...

Mien kutyák mostanában a menők? Mármint arra gondoltam hogy melyiket viszik mostanában a kereskedők nagyon mert nekünk francia van de az most valahogy nagyon megált.

Figyelt kérdés
2009. márc. 22. 09:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
25%
Yorkshire terrier.
2009. márc. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
25%
Csivava.
2009. márc. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
És ezek árba hogy mennek a kereskedöknél? Őket kint nem lehet tartani És mennyire kényesek? Mert a francia az elégé kényes kutya fialás szempontból
2009. márc. 22. 09:37
 4/14 anonim ***** válasza:
25%
Most a pici kutyák a "menők".De nem könnyű a szülés náluk. Keveset fialnak és még az is problémás.Gyakori a császár- főleg a csivinél. Nem 2filléres beruházás és lutri az egész,mert sokszor csak egy kiskutya születik. Egyik ismerősöm vett agy kínai meztelen szukát-egy vagyont adott érte, hogy gyönyörű legyen, tenyészszemlés stb. Császározták 2 kutyus született, a lányra azonnal volt gazdi, a fiú még fél évesen is ála volt,pedig gyönyörű kutyus volt, már szinte vicc összegért adta volna a csaj és mégis.. Erre nincs recept, szerencse kérdése
2009. márc. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
3%

Mi cavaliert tenyésztünk, és én csak ajánlani tudom, mert nem problémás, kinnt is lehet tartani, általában könnyen szülnek, és az átlagos alom is van 3-4-5 kiskutya. Ha meg sikerül az embernek vásárolni egy nagyobb testű szukát, akkor nem ritka a 7-8-as alom sem. A kereskedő rendesen zaklatja az embert, annyira keresik. Az áruk pedig nagyon jó.

Vagy most még a mopsz is elég jól megy, mondjuk én nem tenyésztem, csak ismerőstől tudom, hogy most nagyon jó áron viszik a kiskutyákat a kereskedők.

De ha rám hallgatsz nem kereskedővel foglalkozol, hanem megpróbálod őket normál módon eladni. Úgy te is jobban alszol, és a kereskedő sem rajtad gazdagszik meg.

2009. márc. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
97%

Magánvéleményem és tisztában vagyok vele, hogy nem a kérdésre válasz, de nagyon örülnék neki, a kereskedőknek való szaporítás befejeződne Magyarországon. Szörnyű belegondolni is, hogy mi lesz az felkészületlen szaporítóknál ki tudja milyen, szűretlen szülőktől született, oltatlan, oltások nélküli, túl korán az alomból kivett kiskutyákkal. Mennyit szenvednek a kutyák és milyen szomorúságot/költséget okoznak a tájékozatlan vevőknek, akik ilyen kutyákat vesznek. Mennyi kárt okoznak a fajtának a tervezés nélkül, a fajta fizikai és pszichikai tulajdonságainak figyelmen hagyása nélkül lehozott almok.

De sajnos ezt Magyarországon nem szabályozza törvény szemben számos európai országgal, ahol szigorú büntetések várnak az ilyen szaporítókra.

2009. márc. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ma MO.-on már nincs olyan kutyafajta, amit menhelyről vagy a fajtamentésétől ingyen ne lehetne beszerezni(természetesen ivartalanítva). És most már kölyköket is! Úgyhogy hamarosan pont kerül a szaporítás, mint olyan végére, hisz ingyen van a fajtatiszta kutya! És IVARTALANÍTVA!
2009. márc. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
93%

jézusom!

te menjél el dolgozni, onnan szerezzél pénzt és ne szerencsétlen állatokon gazdagodjál meg, ne ők szenvedjenek miattad mert a lusta vagy és nem voltál képes elvonszolni magad egy munkahelyre és tisztességesen megkeresni a kenyered!

téged adócsalásért fel kéne jelenteni!! menjél inkább önkéntesnek a menhelyre, és tudd meg, hogy azok a kutyák miattad is kerültek oda! és hogyha ezt a baromságot nem vered ki a fejedből fognak is!

menjél és húzd le magad a WC-n te senkiházi! és szenvedjél mint miattad a szerencsétlen állatok!

2009. márc. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
67%

meg is érdemled! csövesedjél el és menjél a híd alá! jobb lesz ha befejezed a szaporítgatást mert rossz vége lesz! ne félj nem fogsz sokáig megélni ebből, mert az emberek kezdenek jó útra térni, és tőled senki, SENKI nem fog kutyát venni!


nem jó biznisz ez!

lassan minden kutyagyáros bezárja kapuit és belátják tényleg jobb lett volna tisztességes helyen dolgozni!

2009. márc. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Hmm. köszönöm a kedves lepontozóknak:( Nem egyszer lecs.sztek itt azért, mert szókimondóan kezeltem a szapikat.Azt javasolták az okosak, hogy próbáljam meggyőzni a szapikat észérvekkel, ne hőbörgéssel, mert az csak ellenállást szít. Erre próbálok az illető pénzéhségére apellálni, hátha belátja,hogy a szaporítás nem út a gazdagsághoz,lsd:császár ami nem 2fillér.Most már végképp nem értem az egészet.De attól még nem fog jobb belátásra térni az illető, ha itt mindenki izomból a torkának esik. Sőt! Lehet ismét lepontozni..
2009. márc. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!