Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kinek kell bejelenteni ha egy...

Kinek kell bejelenteni ha egy kutyát rosszul tartanak?

Figyelt kérdés
A szomszédomban, van egy egy németjuhász kutya aki 9 hete ellett, és a gazdája nem foglalkozik velük, nem tud enni adni se a szuka kutyának se a kölyköknek. Egy kiskutya már elpusztult. Én mindennap ott megyek el a kert elött és látom hogy nagyon rossz állapotban vannak a kutyák. Ma felhivtam egy kutyasegélyszolgálatot, ahol elmondtam ezeket a dolgokat, de a hölgy azt mondta, hogy ők sajnos nem tudnak beavatkozni, addig amig nem jelentem fel a rendőrségen. Viszont én nem szeretném magamat felfedni. Nekem is van egy 12 hetes németjuhászom, úgyhogy nagyon kutyabarát vagyok és nekem rossz ezt nézni. Kihez lehetne még fordulni?
2011. jún. 14. 15:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Hol laksz?
2011. jún. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Budapest 21 kerület (csepel)
2011. jún. 14. 15:39
 3/9 anonim ***** válasza:
56%
akkor hívd a noé-t vagy a németjuhász mentést
2011. jún. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia.Én úgy tudom a rendörsègen kèrheted az anonimitàst.Szerintem hìvd fel öket ès ott biztosra megmondjàk!
2011. jún. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
adj a kutyáknak néha enni
2011. jún. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jegyző. De ha szólsz az Állatvédőrségnek, vagy írsz nekem privit pontos adatokkal, továbbítom és elintézzük.
2011. jún. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Jegyzőnél, meg polgármesteri hivatalban nem nagyon foglalkoznak vele, mi azért szóltunk többször is, mert a szomszéd disznókat tartott, és nem takarította őket, tehát hatalmas bűz volt, mindezt a belvárosban tette, ahol nem is engedélyezett nálunk ilyen állatok tartása.

Mi úgy úsztuk meg, hogy a szomszéd elköltözött, te nem tudom, mit tudnál tenni.

2011. jún. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
írj privit annak aki felajénlotta itt az előbb!!a feljelentés lehet anonim, ettől ne félj!! csak sürgősen lépd meg!!!és dobj be némi kaját!! a lényeg h sürgősen tedd!!!
2011. jún. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az, hogy a jegyző nem tesz semmit, nem igaz. A jegyző is ember, némelyik tesz valamit, némelyik nem, de arra is lehet nyomást gyakorolni, amelyik nem akarja ilyen dolgokkal tölteni az idejét. Egy próbát mindenképpen megér, rosszabb biztos nem lesz tőle, jobb viszont lehet.
2011. jún. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!