Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért tartanak manapság...

Miért tartanak manapság huskyt? Mi az értelme?

Figyelt kérdés
Ez nem provokatív kérdés csak nem tudtam máshogy megfogalmazni. Szóval, manapság mondjuk itthon az emberek nem hiszem hogy járnak szánhúzó versenyekre, szökős, makacs kutya, minden idegent beenged, nem őriz és véd semmit. Annyi pozitív tulajdonsága van, hogy szép. Vagy nem? Miért tartják ma a huskyt?
2011. okt. 24. 11:57
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

vannak versenyek,nagyon sokan járnak is rá.

Éppen a tulajdonságaiért tartják, az önálló gondolkodásáért, a kedvességéért

2011. okt. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Mert tetszik nekik. Amúgy meg a szomszédban volt egy, mindig vonyított, és már kicsit ideges voltam. Főleg, hogy a kerítésen is valahogy mindig átjött, aztán megfogta a csirkéket. Amíg be nem szereztem egy csacsit, aki épp olyan hangos, csak jóval kevesebbszer ad ki hangot, mint az a kutya, illetve elzavarja a kutyát is. (Mivel csődör, és védi a többi állatot.)
2011. okt. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Jól írtad ,mert szép.Kék a szeme és olyan farkasszerű jó kiállású kutya.Kb ennyi. Házat nem őriz ,nem ugat ,nagyon nehezen tanul, szökős ,sokan a pórázról sem merik leoldani séta közben mert utána 1órát hajkurászhatnák mert hívásra nem jön oda.
2011. okt. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Én minden kutyát szeretek, de való igaz, hogy tele vannak a menhelyek husky-kkal (meg beagle-kkel, terrierekkel,...), borzasztó nehéz őket otthon tartani, nehéz lekötnia figyelmüket, az átlag ember mellett unatkoznak, és fáradhatatlanok.
2011. okt. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
53%
Szinte a legtöbb munkakutya fajta elvesztette a régi munkáját, úgyhogy ennyi erővel feltehetnéd ezt a kérdést velük kapcsolatosan is.
2011. okt. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
jó de azok általában legalább a házőrzésre képesek
2011. okt. 24. 12:18
 7/24 A kérdező kommentje:
amúgy köszönöm a válaszaitokat!!
2011. okt. 24. 12:18
 8/24 Akiteki ***** válasza:
63%

Amiért bármilyen más kutyát: szeretni.

A házat semmilyen kutya nem őrzi megbízhatóan, csak egy rendőrségi riasztó.

Miért tartanak westit, yorkit, labradort? Ugyanúgy semmire nem jó. Simán okos, kedves szép és szeretjük egymást. Erre való manapság egy kutya. Kevés az az ember, aki használni akarja a kutyát valamire. A többség szereti.

Az meg hogy nem lehet elengedni, bődületes marhaság. Sok huskyt tudok mutatni, aki megbízhatóan sétál póráz nélkül. Az enyémek is.

A kérdés meg provokatív, de mindegy:))

2011. okt. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 Akiteki ***** válasza:
36%
A menhelyek meg azért vannak tele, mert mindenhol szaporítják. Nézd meg az expresszes hirdetéseket.
2011. okt. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
hagy tudjam már jobban, hogy provokatívnak szánom-e a saját kérdésem vagy sem de mindegy:)) odaírtam hogy csak nem tudom megfogalmazni máshogy.
2011. okt. 24. 13:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!