Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akita inu, írjatok le mindent,...

Akita inu, írjatok le mindent, amit tudtok a fajtáról?

Figyelt kérdés
Kérlek mindent írjatok le a fajtáról amit tudtok, mozgásigény, örökletes betegséges, ápolás stb.
2011. jún. 15. 14:36
 1/9 anonim ***** válasza:
59%
Mondok valamit. AZ INTERNET ELŐTT ÜLSZ!!!!!!!!! Vágod?
2011. jún. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Előző elég nagy a pofád nem gondolod? Te is az internet előtt ülsz, csak azért, hogy ilyeneket írogass. Vágod?
2011. jún. 15. 15:11
 3/9 anonim ***** válasza:
48%
2011. jún. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, köszönöm a rengeteg SZEMÉLYES tapasztalatodat, amit biztos a fajtával való legalább 10 évnyi ismeretből "írtál". Google-t én is tudom használni, és nem az kértem, hogy linkelgessél be nekem oldalakat.
2011. jún. 15. 15:42
 5/9 anonim ***** válasza:
27%
kedves kérdező ha tudod használni a Googlet akkor miért nem teszed meg ott minden le van írva amit itt felsoroltál.
2011. jún. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ne idegesítsd fel nagyon magad,Kérdező,mert a kérdésedre ritkán fogsz majd kielégítő választ kapni :)Mindjárt jönnek a "minek neked Akita,vegyél komondort,na az igen kutya.." válaszok.Én sem a kérdésedre válaszolok,de azért,mert nincs semmiféle tapasztalatom ezzel a fajtával.Annyit tudnák esetleg írni,hogy Drezdában voltam kiállításon,itt elég sok Akita volt(Japán).Olvasgatva róluk valahogy nagyobbnak,erőteljesebbnek képzeltem ezt a fajtát...Élőben nem tűntek ilyennek.Inkább olyan különlegesek voltak,egzotikusak.Azt olvastam,hogy medvékre is vadásztak velük,lehet azért vártam valami "izompacsirta,nagyfejű" kutyára.De ettől függetlenül biztos jó kutyuk,csak engem nem fogott meg valahogy ez a fajta...Remélem lesz majd olyan válaszolód is,aki praktikusabb infókkal szolgál..:)Sok sikert,jó kutyázást neked.
2011. jún. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
27%

Szerintem jogos a felháborodás…

Ott ülsz a net előtt, használd, vagy tegyél fel konkrétabb kérdést. Van olyan kutya fajta amit nagyon jól ismerek, ha arról kérdeztél volna, akkor se válaszolnék, mert az majdhogynem egy könyv lenne, ha mindent leírok.

Ne gondolja senki, hogy majd oldalakat begépel ide valaki, mert valaki mindent tudni akar egy fajtáról, röhej. De tudod mit, olvass utána, és utána írj be ide mindent, amit megtudtál a fajtáról, jó munkát. (Csak kérlek ne legyél felszínes, add meg a módját, reprezentálj)

2011. jún. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
86%
Nekünk akitánk van már 12 éve úgyhogy nagyjából ismerem a fajtát. Kezdem a negatív tulajdonságokat: munkakutyának alkalmatlan, önfejű, nehezen fegyelmezhető, nagy területigényű, nagyon féltékeny. Pozitív: játékos, iszonyat okos, nagyon jó testőr (a területet annyira nem védi de az embert azt nagyon)szófogadó. Nagyon szeretetéhes kutya annak ellenére hogy azért elég nagy, nagyon bújós. A jelleme inkább macskára hasonlít mint kutyára de az alap feladatokat simán meg lehet neki tanítani. Soha nem lesz olyan engedelmes robot mint pl egy németjuhász. Akkor ajánlom hogyha inkább szórakozás céljára kell nem pont egy konkrét célra. Olyanok inkáb mint a bohócok. Nem azok a klasszikus európai mentalitású kutyák. Ja meg arra kell vigyázni hogy a vadászösztön el legyen nyomva bennük. Ha kérdés van szívesen válaszolok. Csak ajánlani tudom a fajtát.
2011. jún. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
16:16, 20:23 köszönöm az értelmes válaszokat! Utolsó, ha megadnád az e-mail címed, szeretnék még kérdezgetni a fajtáról :)
2011. jún. 15. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!