Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bichon Havanese kutya fajtáról...

Bichon Havanese kutya fajtáról szeretnék megtudni mindent. Kinek mi a véleménye erről a kutyáról?

Figyelt kérdés

Nemsoká kapni fogok egy 6 hetes Bichon Havanese kiskutyát.

Ilyen kiskutyám még nem volt, ami ennyi törődést, foglalkozást vesz igénybe. Tanácsokra lenne szükségem, esetleg linket is mutathattok. Pár infót már össze gyűjtöttem. Mennyire nehéz szobatisztára nevelni? Bent lesz a házba, a szobámba, időm az lesz rá rengeteg. Előre is köszi a válaszokat.


2010. febr. 2. 17:29
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
mire való a google például? -.-:D
2010. febr. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ok, igénybe vettem nem egyszer már, de akinek van/volt ilyen kutyája szivesen el olvasom ha leirja. azért köszi -.-
2010. febr. 2. 17:35
 3/6 anonim ***** válasza:
75%

például fajtától függetlenül 6 hetesen ne hozd el, várd amíg 8 hetes lesz!!


netboard.hu -n biztosan van bichonos fórum, ott egyszerűbb dolgod lenne...

2010. febr. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
a kölyök elhozásának legoptimálisabb ideje a 8-10 hetes kor... szocializáció szempontjából nagyon lényeges, megtanul kutyául ebben az időszakban:) amúgy a netboardos fórum nagyon jó ötlet...
2010. febr. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi
2010. febr. 2. 18:54
 6/6 Akiteki ***** válasza:

Ha nem tudsz semmit róla, mi alapján döntöttél pont mellette?

És ki az a lelketlen, aki képes 6 hetesen odaadni.

Fenébe! Úgyis tudom a választ. Újabb tipikus eset.

2010. febr. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!