Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megkaptam a kislány yorkimat,...

Megkaptam a kislány yorkimat, de van még emellett egy puli kislány-kutyánk is. Az a gond, hogy ő nem viseli valami jól az új jövevényt. Mit tehetnék, hogy a puli befogadja az új kutyust?

Figyelt kérdés
2009. márc. 22. 16:53
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
hááát nálunk 4 kutya van ,és nehéz volt,.de nálunka szerencse hoyg 2 fiu 2 lány van,és egy fajtájuak,igy egy sulycsoportba tartoznak,de hát a te két kutyád koránt s em.ha nem fogadja ela nagy kutya akkor nincs mese külön kell öket tarttani teljesen.sajnos van ez igy.
2009. márc. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia


Nagyon nagyon sokat foglalkozz és játsz velük úgy, hogy mindketten benne legyenek a játékban! A Puli egy nagyon önérzetes fajta nehéz vele, de el fogja fogadni csak idő kell neki. Fontos, hogy ne érezze magát mellőzve!

2009. márc. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem írókkal! Még annyit, hogy a pulid mindig tudja, hogy ő van előrébb a rangsorban a yorki-hoz képest! Hiába aranyos az új kiskutya, ne legyenek neki kiváltságai, olyan ami a pulinak nincs. Pl én olyanokat csinálok, hogy ki kap előbb engedélyt az evésre, ki megy ki előbb az ajtón, kivel gyarkorolok előbb stb. Nekem 3 szukám van, kettő már ivarérett és sosincs gond, mert tudják hogy kinek hol a helye. :)
2009. márc. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, próbálkozni fogok....:D
2009. márc. 23. 05:58
 5/6 anonim ***** válasza:
ha a pulid tisztel téged, mint gazdát és nem vonja kétségbe, nem bírálja felül a döntéseidet (pl. hívásnál azonnal jön, nem gondolkozik, szót fogad, ha éppe máshoz is lenne kedve jobban, stb.) akkor abban is te dönthetsz, hogy lesz új falkatag, ő ezt nem bírálhatja felül. Ha ezt tenné, akkor előbb a vele való viszonyodat rendezd sürgősen! De ezek után is figyelj oda, hogy azért az önérzete ne sérüljön, tehát ismerd el, hogy ő előrébb van a rangsorban, mint az új kiskutya. Ha véletlenül a kicsi kapnak jogokat vagy ehet előtte vagy mehet be hamarabb ajtón, vagy őt simogatod meg először, akkor ne csodálkozz, ha ő próbálja visszaszerezni az előjogokat kemény megtorlással a kicsi felé. Ezért kell neked figyelni az ilyen részletekekre. :)
2009. márc. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem kislány, szuka
2010. márc. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!