Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol találhatnék eladó törpe...

Hol találhatnék eladó törpe yorki kutyust?

Figyelt kérdés
2009. márc. 22. 19:50
 1/9 anonim ***** válasza:
85%

szia!


itt rengeteg olcsó kutya hírdetése van fenn, keress rá a yorkira is! biztosan találsz!!


www.olcsokutya.uw.hu

2009. márc. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
áááááááá, NINCS törpe/mini/midi Yorki. Csak olyan yorkik vannak, akik az elcseszett, ész nélküli szaporítás miatt a standard alatti méretre "nőnek meg". Azaz hivatalosan nem is fajtatiszta yorkik.
2009. márc. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
38%

Hová írta, hogy olcsón szeretne?

Csak én nem látom?

2009. márc. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindenesetre arra tényleg figyelj, hogy akármennyiért is veszed, a későbbi költségeit tudd fedezni!

A mi yorkinkat 35ezerért vettük, de a kötelező oltásai+az ahhoz kötött vizsgálati díja kb 50ezer, a játékai,alvóhelye,kajája stb kezdésnek ugy 25ezer,havi költsége még 10ezer,a legelső kivizsgálása 20ezer volt,azóta volt egy műtéte,ahol a ki nem esett tejfogait húzták,eltávolították a farkaskarmait, és kitisztították a fülét, mindezt altatás mellett 35ezer.Tehát ezeket fedezni KELL.

2009. márc. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne olcsót keress...Az én yorkim 80ezer volt, úgyhogy nem hiszem te is találnál igazán olcsót!!...
2009. márc. 23. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
19%
Hát ez jó kérdés:D Bírom mikor vki akar valamilyen kutyát vagy már van is neki, de a fajta nevét nem tudja leírni. A legjobb amit láttam itt a fórumom: amstefford az amstaff helyett:D
2009. márc. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%

Ne azt nézd,hogy MOST mennyibe kerül, hanem mennyibe fog kerülni!


Az én kutyum "ingyen" volt - talált kutya.

Egy maroknyi fájdalomként, girhesen, elhanyagova, koszosan szedtem össze március végén. Rögtön orvoshoz - altatás - mütét... ca.40.000 Ft. Azóta 3 x voltunk orvosnál, ez + 25.000 Ft és hozzá a gyógyszerek. Most, hogy felerösödött és 8 dkg-t hízott, most következnek az oltások és a chip. A vállra vehetö hordozótáska , a stabil utazótáska, az ágya a hám a póráz (már szaladni és ugrálni is tud !) eddig kb 30.000 Ft. A drága kajáról már nem is beszélek, hiszen örülök, hogy eszik


Midezért kárpótol hihetetlen ragaszkodása, kedvessége, bohóckodása, tanulékonysága. Öröm nézni, hogyan lesz kutya abból a remegö talált kupacból.

2009. máj. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
utolsó válaszolónak!Minden elismerésem!Csak gratulálni tudok a kitartásodhoz,és hogy nem mondtál le róla.Sok örömöt kívánok a sok viszontagság után!:)
2009. nov. 22. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Legyetek szívesek abbahygni már ezt a "nincsen min yorkie" dumát. annyiszor elmondtuk már. mindenki érti. nem kell itt okoskodni. ha meg nem tetszik a kérdés akkor meg ne válaszolj. és különben is, akkor szegény hogyan különböztesse meg a kissebb yorkiet a nagyobbnál??
2010. aug. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!