Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS! Dagi a kutyus? (lennt)

SOS! Dagi a kutyus? (lennt)

Figyelt kérdés

találtunk egy kutyát,spániel és eléggé dagi.

a sebeit már lekezeltük meg visszük orvoshoz is.

de hogyan etessem hogy jobb legyen neki(?)

majdnem kétszer akkora mint kéne lennie :(

mikor megláttam nem birtam ott hagyni,haza hoztam és el láttam ( víz + kaja ) és a sebét letisztitottam.

18/L


2011. jún. 17. 00:11
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Ha dagi, akkor szerintem van gazdája, csak elkóborolt. Érdemes lenne megnézetni az állatorvosnál, hogy van e benne chip.

Ha van kutyatápotok abból adj neki, de ne sokat, mert ha régen evett, akkor csak fokozatosan szabad etetni, bár ha dagi...

2011. jún. 17. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Diétás táp, semmi nasi (na jó, minimális nasi, azért kell a jutalomfalat. De ha lehet, a tápból nasiztassátok, és bele kell számítani a napi adagba), sok mozgás. Eleinte óvatosan, a nagyon dagi kutyákat nem szabad túlerőltetni, mert könnyen lesérülhetnek... :) hosszú séták, és annyi futás, amennyi jól esik neki, egy kis labdázás, játék más kutyákkal.
2011. jún. 17. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Semmiféle jutalomfalat, diétás táp és azt is óvatosan (napi 2x) valamint sok séta és otthon is mozgás, de lehet hogy felvan fújodva valamennyire egy orvossal nézesd meg.
2011. jún. 17. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

a chippet is nézetem majd persze,meg már keressük a gazdiját!

a sérülés a fura,megnézitek?

2011. jún. 17. 00:18
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Mi történt vele?
2011. jún. 17. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
küldj képet róla
2011. jún. 17. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

halvány lila gőzöm sincs,ma találtam!!


[link]



ilyen a sebe,kapja a kezelést,de orvoshoz mindenképp fogom vinni nyugi.chippet is nézetek majd.

2011. jún. 17. 00:23
 8/26 anonim ***** válasza:
Hát ez nem valami szép látvány :\
2011. jún. 17. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Atyaég!!

Szegény kutyus!

Ez a hátán van? Nekem szakított sebnek tűnik, egyszer a szomszéd két kutyája kapott el egy kóbor kiscicát, és szétszakították a hátán a bőrt... Hát az hasonlított erre. Én varrtam szegénykét össze. Hosszú, boldog élete volt nálunk, soha hálásabb macsekom nem volt még. Jobbulást az ebnek! És le a kalappal előtted, hogy gondjaidba vetted!

2011. jún. 17. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Nem szép... szerintem felakadhatott valamire, pl. kerítésre, de ez nem mai seb.
2011. jún. 17. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!