Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS! Dagi a kutyus? (lennt)

SOS! Dagi a kutyus? (lennt)

Figyelt kérdés

találtunk egy kutyát,spániel és eléggé dagi.

a sebeit már lekezeltük meg visszük orvoshoz is.

de hogyan etessem hogy jobb legyen neki(?)

majdnem kétszer akkora mint kéne lennie :(

mikor megláttam nem birtam ott hagyni,haza hoztam és el láttam ( víz + kaja ) és a sebét letisztitottam.

18/L


2011. jún. 17. 00:11
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Szegény! A farka is elég furcsa, alig van rajta szőr. Egyébként ápoltnak tűnik. Meg van nyírva, nem látszik gubancosnak a bundája.

Nagyon jószívű cselekedet, amit érte teszel.

2011. jún. 17. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Ó! Szegény kutyus. Szerintem is van gazdája, csak elkóborolt szegénykém. Ha ilyen jó húsban van, akkor nem olyan régen szökhetett meg. Merre találtad? Majd mindenképpen írj, hogy hogyan alakul a sora. Plakátoljátok ki az utcán, addig is míg nem tudni volt e benne csip.
2011. jún. 17. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
nevelő apám és bátyám is azt mondta,szerintük elég öreg lehet.majd az orvos véleményét megvárom ha megnézte a fogát.le van nyirva a szőre a farkán is ugy néztem és ivartalanitva is van.
2011. jún. 17. 01:08
 24/26 A kérdező kommentje:
győrújbaráton.győri menhelyeseknek már írtam és a többi állatvédőnek akikkel mentem a kutyákat.
2011. jún. 17. 01:10
 25/26 anonim ***** válasza:
hosszukas a seb alakja,ugyhgy valami felszakithatta neki,de latszik hogy lekezelted mert tiszta a seb..ami a lila szint illeti a seb peremen,az attol van mert a sotet szoru kutyak bore alapbol ilyen lilas..csak a feher kutyak bore rozsaszin..mindenkeppen kezelni kell mert nagy helyen van a seb es ez nehezebben forr be,de a borszin miatt en nem aggodnek..:)
2011. jún. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Nagyon kedves volt tőled hogy befogattad, és szerintem ez felvágott seb lehet hogy az előző gazdája tette.
2011. jún. 20. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!