Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Félős kutya . Mit tegyek?

Félős kutya . Mit tegyek?

Figyelt kérdés
most volt 9hetes a kutyám nemrég és mióta tisztáztuk, hogy én vagyok a falkavezér és nem ő, mintha félne vagy nem is tudom :( ... játszik meg örül nekem ha rég nem látott és köszönök neki, de ha hívom lefekszik és csak néz rám ... van olyan, hogy befekszik az ölembe, de valahogy ahoz, akiről tudja, hogy nem igazán tudja kezelni ha rosszat tesz inkább oda megy ... meg van, hogy ha játék közben megakarom simogatni, hátrál (igaz ezt nem most kezdte, csak ezt se tudom mitől van, mert sokszor "tolat") ... lécci segítsetek, mert szeretnék egy jó kapcsolatot kialakítani a kutya meg köztem, de úgy, hogy nem engedek meg neki minden rosszaságot :(
2011. jún. 17. 11:27
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
szia most volt egy éves, és igen sokat javult nagyon szeretjük egymást, sír ha nem vagyok vele, mindig együtt vagyunk, most is a lábamon alszik :)
2012. ápr. 24. 14:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!