Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bolognese mellé dobermann?

Bolognese mellé dobermann?

Figyelt kérdés

Van egy 10 hónapos, ivartalanított bolognese kutyusom.

Kutyaiskolába járok vele, intelligens, engedelmes, tanított kutyus, törzskönyvvel, szülei igazoltan betegségekre szűrt kutyák.Párommal mindketten imádjuk az állatokat, neki volt egy dobermann kutyája, aki sajnos másfél évvel ezelőtt, 10 évesen elpusztult. Az utóbbi időben felvetődött páromban az ötlet, hogy szeretne ismét egy nagytestű kutyát, leginkább dobermannt, mert abból a kennelből, ahol az övét vette annó, kölykök várhatóak egy hónapon belül. Nem féltem a kutyámat, mert tudom, hogy jólnevelt, de a dobermann stílusáról sajnos nem sokat tudok. Olyan következetes nevelés mellett, mint, amit a bolognese is kapott okozhat e valamilyen problémát ennek a két fajtának az együtt élése? /Kertes házban élünk, bolognese kutyánk is szabadon járkálhat az udvarból a lakásba/


2011. jún. 17. 13:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Westie mellett van...Mivel az előző kutyusod ivartalanított gond nem lehet, ráadásul szinte együtt nőnének fel és a dobi kifejezetten kedveli a kisebb termetű kutyákat..... Ami fontos vele kapcsolatban hogy egy gazdis kutya, tehát valószínűleg annak fog könnyebben szót fogadni aki neveli kutyasuliba jár vele.....
2011. jún. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
10%
altallaban marha husal szokam eni dober manal meg nem prboaltam
2011. jún. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi probléma, ráadásul a párod nem kezdő kutyás. Ha a bolognese jólnevelt kiskutya, akkor még segitségetekre is lehet a kisdobi nevelésében.
2011. jún. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mivel a párodnak már volt, vágjatok nyugodtan bele. (azért egy bolognese nevelés szempontjából nem egy nagy falat..)
2011. jún. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!