Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem akar meg felé...

Miért nem akar meg felé fialni a kutyám?

Figyelt kérdés
már letelt a 63 nap , már 66napnál jár és még most sem fial ,nagyon nagy a hasa de még mindig ugyan úgy viselkedik mint idáig ,semmi változást nem venni rajta észre !kutyáknál is van olyan h túl hordja?
2011. jún. 17. 14:36
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
arra nem gondoltál hogy esetleg elpusztultak a kiskutyák a hasában? várj csak még pár napot, a te kutyád is felfordul
2011. jún. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 Bozsikrisz ***** válasza:
100%

És ha a kutyádból 2 óra múlva elkezd folyni a vér, akkor mit csinálsz? Ott ülsz, és nézed, ahogy elpusztul?

Hívj egy rendes állatorvost!

2011. jún. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Olyan hely nincs Magyarországon,ahol ne lenne állatorvos elérhető közelségben.Ha a faluban nincs,feltalálták az autót,vonatot,buszt,lehet igénybe venni.Én is vonattal viszem a kutyáimat,amikor kell,nem halok bele.Ha nincs orvosra pénzed,nem kell kutyát tartani,főleg szaporítani nem.

Koszos,felelőtlen szaporító vagy,mellé még igen primitív is.

Lepontozhatsz,piszkosul nem érdekel,nem az óvodában vagyunk.

2011. jún. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
18%
Attól hogy nem látta állatorvos, nem fog elpusztulni! Nekünk 2 almot fialt, orvos nemlátta (csak a kiskutyákat) és mindegyik kutyus egészséges és okos lett. Nem porceláncsésze a kutya.... Régen farkasok meg vadállatok között éltek mindenféle állatorvos nélkül, mégse pusztultak ki. -.-'
2011. jún. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Nem, a faj nem hal ki, csak épp a gyengébb egyedek kiszelektálódnak (érts, meghalnak és nem tudnak tovább szaporodni). Túl hordásnál illik megmutatni orvosnak, mert baj is lehet nagyon könnyen. Mondjuk én el nem tudnám képzelni, hogy folyamatos orvosi ellenőrzés nélkül ellessem a kutyámat, ha már elletem.
2011. jún. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

15.30-asnak:te is csak egy ostoba,felelőtlen szaporító vagy.Minimum,hogy vemhes kutyát rutinszerűen ellenőrizze doki.

A farkasok között eleve csak a domináns,tehát a legerősebb szuka szaporodik.A mai kutyák meg elég durván el vannak korcsosulva,messze állnak a farkasoktól.

2011. jún. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Toleráns határidő a 70. nap, de a 65-től már állatorvossal folyamatosan konzultálni célszerű.


Egyrészt a kutya nem farkas mint ahogy az ember se majom. Én se az erdőben vagy sárkunyhóban szültem meg a gyerekemet. Persze lehetne ott is, de nézzük már hány gyerek halt meg otthonszülésben...az anyáról nem is beszélve.

A kutyáknál is kell az orvosi felügyelet, higiénia stb egy szülés az szülés mindegy, hogy ember vagy kutya teszi. Ugyanannyi esély van a komplikációra.

2011. jún. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Ennyi erővel ő meg majom, ha a kutya farkas. Menjen egyen lárvákat, éljen a fán, aztán megnézzük meddig húzza ...
2011. jún. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Állatorvos nincs, de internet azért van...
2011. jún. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Fogadok, h az a tipikus kiskutya elásósak vagytok!!!

Az ilyenek miatt, mint te, nézik le a vidékieket, (mint engem is, akinek ivartalanított, normálisan tartott kutyáim vannak) Olyan nincs, hogy nincs állatorvos a szomszédos helyeken. Nézd meg a MAOK honlapján, még az ügyeletes is le van írva, és az összes többi is. Lehet, h vmi baja van a kutyának. Egyébként nem pont 63 napra születnek a kölykök, lehet több is, kevesebb is.

2011. jún. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!