Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hasas a kutyám és már jön a...

Hasas a kutyám és már jön a cicijéből átlátszó folyadék. Mikor fog fialni?

Figyelt kérdés
Nem vagyok kíváncsi olyasfajta hozzászólásokra hogy nem vagyok normális, hogy nem vigyázok a kutyámra, meg nekem nem is lenne való kutya!! Nem érdekelnek az ilyen hozzászólások!!!
2009. dec. 7. 11:55
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
82%
Vagy pár napon belül, vagy csak álvemhes. Mert gondolom ultrahang sem készült, ha ilyen felkészült vagy.
2009. dec. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
66%
Szaporító!
2009. dec. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 A kérdező kommentje:
mondom hogy nem vagyok ilyen hozzászólásokra kíváncsi!!!!
2009. dec. 7. 12:08
 4/43 anonim ***** válasza:
72%

Nem tudom miért kell állandóan le szaporítozni mindenkit?!A kérdésre kéne válaszolni inkább!!!!

2-3 hét lehet még az ellésig de mégjobb lenne ha tudnád a párzás pontos dátumát!Állatorvosnak is megkellene mutatni a kutyust minden rendben van-e és megbeszélni vele hogy ha esetleg valami baj van elérhetö legyen!

2009. dec. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
75%

Kit érdekel,kíváncsi-e a kérdező a kritikára?

Először is,a disznó hasas,nem a kutya.

Orvoshoz kéne vinni a kutyát és ott megkérdezni,amit nem tudsz.Látta szegény állatot egyáltalán doki?Mi lesz,ha komplikáció lesz az ellésnél?

Lehet,hogy ott a pénzedért nem kapsz olyan kritikát,ami nem tetszik.

Szaporító vagy és kész,ha tetszik,ha nem.

2009. dec. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 A kérdező kommentje:

akkor az vagyok, nem érdekel...


és ha annyira kíváncsi vagy (utolsó) akkor képzeld igen voltunk már a dokinál és azt mondta hogy ha hírtelen megnőnek a mellei meg a hasa akkor menjünk el hozzá! Azt hittem értelmes emberek is vannak itt az oldalon, akik a kérdéssel kapcsolatosan válaszolnak nem pedig mást.

2009. dec. 7. 12:54
 7/43 anonim ***** válasza:
70%

Biztosan te lehetsz az értelmes ember,aki azt mondja a kutyára,hogy hasas D.

Ezt a kifejezést parasztemberek használják disznóra.

Kutyára azt szokták mondani,vemhes.

Nem tudtad?

2009. dec. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 A kérdező kommentje:
szerintem most ettől nem fog összedőlni a világ hogy azt mondtam hogy hasas. Nagyon diplomatikusan magyaráztat meg biztos nagyon sok mindent tudsz te is. Sokszor jobb józan paraszti ésszel gondolkodni, ezt jegyezd meg szerintem. De végülis az a lényeg hogy megértetted az írásomból hogy mire gondolok. Ne kötöszködj!
2009. dec. 7. 13:59
 9/43 anonim ***** válasza:
28%

Ez a sok bukó...:@

A kérdésre válaszolva: Gondolom fissza fogtok menni az orvoshoz. Valószínüleg csak hetek vannak.

2009. dec. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
86%

Mivel a kutya egész vemhessége 9 hét, így a "hetek vannak" kicsit laza megfogalmazás.


Vidd el a dokihoz, csinálja meg az ultrahangot. Nem tudom herpeszoltásra van-e még idő (valószínű nincs) úgyhogy csak imádkozhatsz. Vemhesség alatti féreghajtás? Abból si már kellett volna kapnia. A doki mindent elmagyaráz, mi kell az elléshez, a kölykök első napjához.

És tényleg ne szaporíts. Most is jobb lett volna abortáltatni vagy ivartalanítani a kutyát.

2009. dec. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!