Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy kölyök kutya magától...

Egy kölyök kutya magától tényleg nem tesz dolgokat?

Figyelt kérdés

Kutya nevelési könyvben volt, hogy ha kölyköt nevelünk, és soha nem hívuk fel az ágyra, akkor nem is fog eszébe jutni felugrani oda.

De, ha felhíjuk, vagy feltesszük, akkor megjegyzi, és utána már nehéz leszoktatni.

Így gondolkozik egy kölyök kutya?

Mert szerintem attól, hogy sosem volt az ágyon még eszébe juthat felugrani nem?


2011. jún. 17. 18:20
 1/5 anonim ***** válasza:
ez hülyeség, dugd el jól ezt a könyvet!:)
2011. jún. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
persze hogy így gondolkozik:) a kölyök kutyák ezért nem táplálkoznak nem vesznek levegőt és nem mozognak amíg azt a gazdájuktól nem látják 8 hetesen :) és még hogy a krokodil az ellenálló
2011. jún. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor ez a könyv, egy átverés, nem is olvasom el!
2011. jún. 17. 19:07
 4/5 anonim ***** válasza:
Abban igenis igaza van hogyha megengeded neki akkor utána megjegyzi és máskor is fel akar menni és nem érti miért nem szabad. Persze magától is rájön, de még az is lehet hogy nem. Van olyan kutya. Ettől még nem hülye. Nekem pl az egyik kutyám rájött magától hogy fel lehet ugrani a kutyaház tetejére mert lapos. A másik is ugyanúgy tud ugrani, mégsem jött rá soha hogy oda fel lehet mászkálni.
2011. jún. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az én kutyám azért alszik az ágyamon, mert miután hozzám került, a legelső hét abból állt, hogy egész éjjel pakoltam le az ágyamról, vissza a fekhelyére...és 5 perc után ismét fent volt.

1 hét után annyira álmos voltam, hogy úgy döntöttem, ha ennyire akarja, hát legyen:)

Egyébként nem vagyok mindenben ilyen puding, a kutyám jól nevelt, de a legelső pillanattól iszonyatosan ragaszkodott hozzám, és látom, hogy milyen boldog, ha a közelemben lehet.


Na egy kicsit eltértem a kérdéstől, de ebből látszik, hogy a maguk szintjén igenis van önálló akaratuk.

2011. jún. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!