Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Yorkshire terrier kiskutyának...

Yorkshire terrier kiskutyának mennyi Quamatel mini tablettát lehet beadni?

Figyelt kérdés

Sűrűn hány, habos sárgás-fehéret. Az étvágya jó, talán túlzottan is. Olvastam, hogy lehet kutyának adni, ha ilyen tünetei vannak, csak azt nem tudom mennyit. Van valakinek tapasztalata benne?

Előre köszönöm!


2011. jún. 17. 21:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
ezek komoly és jó tápok, de láthatóan nem bírja a kutyid gyomra. be kéne próbálkozni alacsonyabb fehérjetartalmú táppal.
2011. jún. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
A hányás nemcsak gyomorsavtól lehet,hanem pl.veseelégtelenség egyik első tünete is.Az én kutyámnál pl.hányással kezdődött.
2011. jún. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Az este evett elég sokat, vettem neki egy konzervet nem minőségit Chappy-t, és reggel nem volt hányás, tuti jóllakott és nem volt mi ingerelje a gyomrát. Most reggel is evett bőven, a konzerv másik részét, kíváncsi leszek mi lesz ma, lesz e hányás.

Az a baj, hogy kiskorától rosszul volt etetve, házikaját kapott és mindig volt gond a hányással, most már értem miért "ugatnak" a dokik a minőségi táp miatt :) (most 5 éves), aztán tavaly jött az allergiás roham és azóta csak minőségi táp, az elején jó is volt, ette szépen, nem volt hányás, de most megint kezdődik, ráadásul el is ájul hozzá. Én szívem szerint kilőném a vesebetegséget,már csak azért is, mert még gondolni sem merek rá :) de majd az orvos megmondja. Most utána is olvasok milyen tápok vannak gyomorégős kutyáknak...végülis, ha jólesik neki és nem ég tőle a gyomra, akkor csak szivesebben megeszi...majd beszámolok

2011. jún. 18. 09:08
 14/15 anonim ***** válasza:
Egy megfelelő tudású orvost kellene keresned. Sokan más városba is elmennek, ha olyan orvost akarnak, aki megbízható, megfelelő tudással rendelkezik. Egy komoly kivizsgálás kellene a kutyádnak, nem kísérletezgetés a tápokkal.
2011. jún. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Szóval voltunk a dokinál, csinált egy vérvizsgálatot, amiben minden kis szerve jó, csak a hasnyálmirigy egy értéke magas, de valószínű azért, mert túlsúlyos, ezért diétás tápra kell álljunk.

Tehát akkor két variáció van, vagy sok a gyomorsava erre kapott 2+0.5 Quamatel minit, vagy pedig epilepsziája van :((( ami remélem nincs, de kapott rá valamilyen port, hogy megelőzzük a hányás közbeni ájulásokat meg magát az epilepsziát.

Még egyszer köszönöm a segítséget!!!!! :)

2011. jún. 20. 21:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!