Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » CM teljesen hülye vagy csak...

CM teljesen hülye vagy csak úgy csinál?

Figyelt kérdés

animal planetre kapcsoltam és mit hallok: le kell szoktatni 1 BEAGLEt a szimatolásról :) és h 1 séta annak a kutyának elég XD


tudtommal a beagle 1 vadász kutya nagyon jó orral imád rohangálni és szaglászni.

h is van ez akkor ?:)


2011. jún. 17. 23:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mivaan?!Nekem beaglem van.Méghogy leszoktatni..szánalmasak..bár akkor jóljöhet ha otthon pl van vmi kisállatod és nemakarod h kinyírja..Tapasztalat:)) a kutya mellett nyulat tenyésztek,vannak csirkéim,van tengerimalacom és a tóban mindig megfogja a békákat:) De am úgyse tudnád, és nemis kell mert bennük van a vadászösztön..ha vmit még tudni akarsz írj
2011. jún. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
nincs beagle-m :) épp ezt mondom h CM ennyire hülye ? 1 vadász kutyát leszoktatni a szaglászásról röhej
2011. jún. 17. 23:25
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Én azért nem vagyok benne biztos, hogy mindent jól fordítanak magyarra. Illetve biztos, hogy nem. Az angol szövegkörnyezetben lehet, hogy másképp hangzana. Azt se felejtsétek el, hogy ez egy amerikai műsor amerikai gondolkodásmódú embereknek. Már az is haladás, ha belátják, hogy egy kutyának mozgás kell és felteszik a futópadra, az már csak hab a tortán, ha naponta egyszer 15 percet sétáltatják. Tényleg nevetséges, amikor fél ór sétát javasol egy energikus kutyának, mikor én a lusta nagy mackómmal is napi 2 órát sétálok.
2011. jún. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Mielőtt nagyon belemennénk ebbe a jó magyaros "ért valaki valamihez, akkor fikázzuk le" dologba, tegyük már hozzá, hogy a kutya annyira rögeszmésen szimatolt, hogy véresre dörzsölte az orrát.

Tehát nem hülye, még csak nem is csinál úgy. Hogy valaki ezt másképp értelmezi, az már a saját képességeinek a hiánya.

2011. jún. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
sztem szar a magyar fordítás tuti. én olvastam a könyvét és sosem irt hülyeséget. elég jól értek angolul, és már többször hallottam h a magyar szinkron ferdít.
2011. jún. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

hát nem tudom :) cm tudása olyan mint a chpuacabra, lehet van én még nem láttam


persze lehet neki be jön ha oldalba rúg 1 kutyát de én őt rúgnám azonnal oldalba ha ezt az enyémmel megcsinálná :)

2011. jún. 17. 23:58
 7/15 anonim ***** válasza:
Szerintem hülye igen :) Elég sok hülyeséget beszél, de sajnos sokan CM előtt sehol sem olvastak, vagy néztek utána a kutyanevelésnek. Arra jó a show, hogy kutyaszerető emberek szívesen nézik, és talán valami minimális tudás ragad rájuk tőle. Ha legalább azt elfogadtatja egyre több emberrel, hogy a kutyát sétáltatni kell, máris hatalmasat lépünk előre.
2011. jún. 18. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Jan Fennel könyveit inkább ajánlanám. CM munkájának megkérdőjelezem a hasznosságát. Jó bevétel a műsor neki és a készítőknek. Szívesen megnézném a vágatlan felvételeket. Könnyű úgy összevágni egy filmet, hogy az azt a hatást keltse, amit a készítők el szeretnének érni.
2011. jún. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

nem azért mondom, de a husky meg szánhúzó. az jó lenne ha ő végigrángatna az utcán?

ez is ugyanolyan.

2011. jún. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

ó a szokásos ungarise hozzáállás! híres, gazdag (persze csak véletlen h pont ő) és még ért is valamihez. nahh akk hülye.

olvstam mind a jan fennel féle kutyapszichológiát mind CM könyvét és igen jó mindegyik. teljesen életrevaló tanácsokat adnak mind a ketten!

nálam beválnak a módszereik.

2011. jún. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!