Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyák tényleg szeretnek...

A kutyák tényleg szeretnek labdázni? Nem unják meg?

Figyelt kérdés

Naponta fél-1 órát labdázok a vizslámmal. Nagy az udvar és mindig ugyan abba az irányba, szinte ugyan oda dobom. Általában nagy lelkesedéssel fut utána, de nem unalmas ez minden nap és több óráig neki?


Tudom, hogy hülye kérdés, de tényleg elgondolkodtam rajta. :)


2011. jún. 18. 12:40
 1/8 anonim ***** válasza:

Dehogy unalmas örül, hogy rohangálhat meg a gazdi foglalkozik vele! :)

Am. örülök az ilyen kérdéseknek és, hogy mondjuk nem olyat írsz, hogy fél óra mozgás elég e egy láncon tartott kutyának vagy ilyesmi!!

És annyit még a vizsla imád futni! Ha jársz kocogni vagy ilyesmi vidd magaddal!! meg fogja hálálni!

2011. jún. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Nem unja meg.

Az enyémek nagyon szeretik mást nem is lehet velük játszani, mert ha meglátják a labdát egyből az kell nekik.

Ja és imádják a másfél literes műanyagpalackot.

Eldobom visszahozzák, meg azzal egyedül is játszanak.

Úgy szoktak (térköves az udvar), hogy nekifutnak és első 2 lábuk az üvegre és végigcsúsznak az udvaron :DD

2011. jún. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Előző vagyok.

Ha van egy régi szőnyegdarabod azt is odaadhatod neki, mert azzal is tud egyedül játszani sokszor cibálják ki a kutyaházukból a szőnyeget és csak nyúzzák, olyan aranyosak :)

2011. jún. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sétáltasd és akkor labdázz vele, akkor biztos nem unja meg.
2011. jún. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha valaki-legyen az akár állat,akár ember-szeret csinálni valamit,nem valószínű,hogy hamar megunná.A vizslának,vadászkutya lévén egyébként is nagy a mozgásigénye,játszani pedig a legtöbb kutya nagyon szeret(persze,fajta szerinti kivételek is vannak)így nem hiszem,hogy ráunna:)Esetleg dobhatod a labdát más irányba,nehogy mégis..:)) (gondolj csak a focit szerető emberekre,ott is csak a labda a lényeg/jó,tudom,hogy nem ennyiből áll a játék/mégsem unnak rá a férfiak:))
2011. jún. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én kutyáim 5-6 dobás után megunják és onnantól kezdve nem érdekli őket a labda. Rongyot cibálni, focizni sokkal jobban szeretnek, az jóval tovább leköti őket.
2011. jún. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 xnorkax ***** válasza:
Az én kutyám sem unja meg, inkább csak nagyon kifárad és a végén csak elterül a földön. :D De mi úgy szoktuk, hogy négy-öt dobás után belemegy a kerti tóba, megmártózik, aztán folyt. köv.
2011. jún. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

:) Na én a kertitóról letiltottam, mert kilyukasztja a fóliát és a halaknak sem jó :))

Én is azt vettem észre, hogy mindig ugyan olyan lelkesedéssel fut utána. Arra gondoltam, hogy azért nem unja meg, amiért a picik, hogy ugyan azt csinálják. :)) Talán ez lehet az oka. És mivel a kicsik sem és a kutyák sem tudnak beszélni, soha nem tudom meg a titkot :D

2011. jún. 18. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!