Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Heves megyében hol találok...

Heves megyében hol találok olyan állatorvost, aki vágja a kutyák fülét?

Figyelt kérdés
Név,elérhetőség érdekel.Köszi
2011. jún. 19. 11:41
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
50%

1. Hála Istennek már a kislányoknak sem divat kifuratni a fülét,majd belöveti ha akarja kamaszkorában.

2. Normális esetben a kutya fülét nem tépi le senki és semmi,mert nem harcol.

3. Felesleges szépészeti műtét,egyenlőre még van a törvényben kiskapu, de sok országban már teljes a tiltás, nálunk is ez lesz.

4. Azért olyan sok orvos nincs aki megcsinálná és a jobb orvosok egyáltalán nem csinálják. Az a klinika ahpva én járok is az egyik legjobb, kint van a falon,hogy nem végzik el a műtétet.

2011. jún. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
0%
Nem harcol. Akkor elmondom neked, hogy nálam az egyik kiskutyának a játék hevében elég szépen felszakitották a fülét. Még jó, hogy amugy is vágtuk volna. Lovagoljatok máson kérlek benneteket, és hagyjátok meg ezt a kérdést azoknak, akik értenek is hozzá.
2011. jún. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

értek hozzá, soha nem szakadt fel kölyöknek füle.

ésmivelelég sokat vagyok külföldön kiállításon,tudom,hogy a legtöbb országban már teljesen tiltva van a csonkolás (farok is és fül is) itthon is tervezve van a törvény, (már majdnem belekerült a tavaly januári módosításba) de a következőben benne lesz.Márcsak azért is mert EU-s előírás.

2011. jún. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

"Nagyitóval nem azért kell orvost keresni, mert nem vállalják, hanem azért, mert kevés az az orvos, aki jó fület vág.

Adj e-mail, küldök neked orvost, aki Jászberény környékén van. Ő szépen dolgozik.


A válasz írója 83%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:37"


az e-mail cím: kupir01@gmail.com


Köszönöm a segítséged!

2011. jún. 19. 14:13
 15/20 anonim ***** válasza:
33%

A válasz írója 83%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:48


"Lovagoljatok máson kérlek benneteket, és hagyjátok meg ezt a kérdést azoknak, akik értenek is hozzá."


Ühüm.... és csak az ért hozzá, aki helyesli, ugye...? Az állatorvosok TÖBBSÉGE ellenzi, ők nyilván akkor nem értenek hozzá...

2011. jún. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
50%
ment az e-mail
2011. jún. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Azt is ellenzik az állatorvosok, hogy mentett sulyos gerincsérült kutyát mindenáron életben tartsatok, aki élete végéig vegetálásra van itélve, azt is ellenzik, hogy olyan kutyát, akinek verekedésben letépik a lábát, és el van fertőződve, még 2 hét szenvedés árán gyógyitgassatok, hogy aztán szerencsétlen el kelljen altatni a végén. Na tudod itt kéne elgondolkodni, hogy mi is valójában az állatkinzás!!!
2011. jún. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

amúgy miért is kell lepontozni azt a választ, amiben csak annyit jegyeztem meg, hogy nem tiltja a törvény...?

többen is írták, hogy igazam van, nem foglaltam állást a vágjunk-ne vágjunk témában, szóval mire fel a rosszindulat???

2011. jún. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

A válasz írója 83%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 06-19 20:46


Na mert te aztán értesz midehhez ugye? tudod hogyha esetleg leis tépik a kutya lábát (amit azért kétlek, inkább közlekedési baleseteknél fordul elő, de mind1)akkor szerinted rögtön el kellene altatni??? nem hallottál műtétekről? ha esetleg le is amputálják a lábát, mert nemtudják megmenteni, akkor is még szép, kerek éveknek néz elébe, ugyanúgy mint a többi egészséges kutyatársa. Ha a te felfogásod irányítaná a világot, akkor nemsok ember élne;) (mivel ott is elég sok a testifogyatékos).

2011. jún. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Olvasd már el a választ rendesen okoska. Nem azt irtam, hogy rögtön le kell oltani, hanem elfertőződik, és a végén elaltatják. Tudod ha nem a saját környezetemben fordult volna elő, akkor nem irnám le. Vannak ám csuda dolgok, szállj le a rózsaszin felhőcskédről.
2011. jún. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!