Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vas megyében, Szombathely,...

Vas megyében, Szombathely, Sárvár vonzáskörzetében hol találhatok normális, hozzáértő állatorvost?

Figyelt kérdés

Már soknál jártunk, de aki kedves az nem vmi nagyon van toppon, mint orvos, nincs műtő, stb., aki meg jól felszerelt az bunkó, ha nem a sok pénzt látja bennem.

Egy havanesem van nem akarom minden féle dokihoz vinni, aki adandó alkalommal félrekezelheti. Eddig nem itt volt az állandó lakhelyem, de most odaköltözünk végleg és muszáj egy rendes dokit találnom!

Véleményeket és tapasztalatokat szeretnék tőletek kérni!


2009. máj. 12. 13:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Szombathelyi Állatkórház, Bartók B. krt. 9/b.

Nagyon sok macskám van és egy Havaneser-em is, 7 éve hozzájuk járunk.

Sajnos a cicák elég betegesek és sokat vagyunk ott, de nagyon kedvesek, hozzáértőek, jól felszereltek. Némelyik doki kicsit mufurc, de az állatokat mindegyik szereti, nem tárgyként bánnak velük. Ha nagyobb dolgot kell csinálni, pl. műtét, annak természetesen megkérik az árát, de hát ki nem? Volt már, aki szidta őket, de nem tudom miért, mit vár tőlük. Csodát őt sem tehetnek.

Tavaly sok cicám elpusztult egy fertőzésben, amiért nem őket hibáztatom, mert mindent megtettek, hogy életben tartsák őket és a legtöbb cicát sikerült is megmenteni.

Én személy szerint más orvoshoz nem mennék.

2009. máj. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja, és Sárváron is van rendelőjük, de ott kevesebbet rendelnek. A szhelyi non-stop nyitva van.
2009. máj. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És Sárváron hol van a rendelő? Nekem az közelebb lenne. És nem lehet EGY bizonyos orvoshoz vinni mindig a kórházon belül? Mert én azt szeretném.:S Sokat akarok, igaz?:)
2009. máj. 12. 13:51
 4/4 anonim válasza:
Sárváron van több állatorvos is..de amelyiket én ajánlanám tapasztalatokból az a vasútállomásnál van :)
2010. febr. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!