Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Merjek elhozni egy 8hetes...

Merjek elhozni egy 8hetes kutyust oltások nélkül?

Figyelt kérdés

Véletlen alom,ingyen lehet őket elhozni,de mivel gazdinak nincs elég pénze mindet beoltatni,csak féreghajtásuk van.

Az oké hogy én beoltatnám ha hozok el,de szabad oltás nélkül elhozni az új helyére?


2011. jún. 19. 22:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha nincs nálatok másik kutya nyugodtan elhozhatod. Viszont a chip kötelező lenne még a "megvétel" előtt. Remélem te felelős gazdája leszel, és soha nem fognak kiskutyái születni.
2011. jún. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
van kutyád? ha van akkor rizikós,karanténozd a kicsit,legalább az első oltás utáni napokig. Bárjobb lenne a második oltásig.
2011. jún. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Vidd el és legyen utána az az első dolgod, hogy elviszed állatorvoshoz, aki beoltja. Egy féreghajtás sem árt.

És az első oltás után kell majd egy ismétlő, de erről úgyis tájékoztat majd a doki.


Szóval ha tényleg szeretnéd azt a kutyust, akkor ezen ne múljon.


Amúgy elvileg már chip nélkül sem szabad kutyát ingyen továbbadni sem, de szerintem ezt sehol nem ellenőrzik.

2011. jún. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
11%
ma 22:16 mi az hogy reméled nem lesznek kutyái?Már miért ne lehetne kölyke ha a gazdi beoltatja időben????Olyan jó tudni hogy vannak még elmebeteg emberek!!!!!!Te egy hatalmas nagy barom vagy!!!!!!!
2011. jún. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
azért kedves előző, mert nem kell még se véletlen,se szaporított alom. Ez a felelős állattartás alapja
2011. jún. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha van kutyusod otthon akkor karanten javasolt. Az oltas utan kb egy masfel het utan kezd hatni az oltoanyag addig keruld az olyan helyeket ahol mas kutyak is bandazhatnak. A chipet ha nem intezi az elozo gazda ami elvileg az o dolga lenne akkor az rad harul. Ugy gondolom ha felelos megfontolt gazda szeretnel lenni ez nem okoz neked gondot:) Sok sikert:)
2011. jún. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
22:40! Az első válaszoló vagyok. Nem értem a gondolatmenetedet, kérlek fejtsd ki bővebben.
2011. jún. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Keverék kutyusról van szó,de egyébként se lenne tovább szaporítva,mindenképp ivartalanítva lenne. Köszönöm mindenkinek a válaszát,akkor egyből miután elhozom viszem orvoshoz. :)
2011. jún. 19. 22:55
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

22:45

Nincs ezen mit kifejteni, így is jóval több kutya születik, min amennyi gazdára talál, úgyhogy nem kell mindenkinek szaporítani a saját kutyáját, hanem ivartalaníttatni kell. Ráadásul ez egy keverék kutya.

2011. jún. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én nem oltatnám be rögtön az első napon, mert a betegségek lappangási ideje másfél, 2 hét. Elvileg az anyatej még védi. És oltasd be szerintem 2 hét múlva, akkor már biztosan tudod, hogy egészséges. De az orvosoddal beszélj , hogy ő mit javasol.
2011. jún. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!