Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vannak itt sheltie barátok,...

Vannak itt sheltie barátok, tulajdonosok? Milyen az enyém?

Figyelt kérdés
[link]
2011. jún. 20. 12:19
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Küldenétek ti is képet?: köszi
2011. jún. 20. 12:23
 2/25 anonim ***** válasza:
szép kutyád van, de a profilképedet cseréld le, nagyon előnytelen ;)
2011. jún. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Te meg egy bunkó

nincs kínozva látta a tenyésztője is ilyen köcsögöökel mint te nem érdemes foglalkoznom sem :P

2011. jún. 20. 12:28
 4/25 anonim ***** válasza:
Nagyon szép a kutyusod, bár nekem nem sheltiem, hanem colliem van. Honnan van, Small Swan kennel?
2011. jún. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Amikor pléden van ott épp kocsiba ül egy hámmal(biztonsági övhöz csatolható)a táska 2perc volt utazás előtt..de szuper gazdinak titulált a tenyésztő ő is látta, hogy a kutyának semmi baja...te csak egy képről ítélsz holott nme látod a kutyát élőbe szerencsére...suliba járunk, agilityre...de tudod mit nem magyarázkodok neked én tudom az igazat bárki engem igazol aki ismer engem vagy a kutyát,így te magad kicsinyíted le pláne 37%tól mit várhatnék...fúj
2011. jún. 20. 12:33
 6/25 A kérdező kommentje:

szia Theia!

igen onnan van. Köszi:) a collie is szép állat :)

2011. jún. 20. 12:34
 7/25 A kérdező kommentje:
Amugy alapba ilyen a tekintetük...méghogy fájdalom :P pff
2011. jún. 20. 12:35
 8/25 anonim ***** válasza:

ohh édes kis szörcsomó :) ilyenen gondolkoztam én is csak németjuhászom meghalt és inkább németjuhász mellett döntöttem de a sheltie is nagy kedvenc :)


aki azt irta h szenved a feje annak üzenném hogy mikor picik akkor hamar bekábulnak meg hajlamosak elbambulni .. németjuhászom is pici kora óta mai napig ha dúzzog mert nemteccik neki valami szabájosan látszik rajta h haragszik :) (ilyenvolt picikorába pl ha véletlenül felébresztettem meg most a szájkosár mert van ahol kell) szabályosan látszik a szemén h duzzog meg van h megse moccan olyankor de amint megszünik a zavaró tényező rögtön boldogak :)

2011. jún. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

tudom nem sheltie de ittvan pár kép kutyámról :)

[link]

a nagy németjuhász (rövidszőrü) az apámé, féltestvérek (apjuk közös) éscsak fél év van köztük :) folyton gyilkolják 1mást de csak hülyeségből, vmeiknek fáj akkor a másik rögtön körbeszeretgeti a durcázások elkerülése érdekében :)

2011. jún. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Te is az vagy ha meg fiú vagy akkor egy stirci...parasztokkal nem foglalkozok...és nem adom oda senkinek mivel semmi bjaa állatvédők se talállnának itt semmit...gondolom mindenkit csak trágár szavakkal illetsz nme csoda, hogy válaszaid nem hasznosak :P
2011. jún. 20. 12:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!