Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vigyem magammal vagy ne?

Vigyem magammal vagy ne?

Figyelt kérdés
Van egy labrador kutyusom és sajnos egy hétre el kell utaznom Budapestről Szombathelyre. Ami kb. 3 óra hossza út .A kutyusom leghosszabb útja 20 perc volt. Értelmetlen lenne végigrángatni az egész országon? Vagy hagyjam itthon és bízzam a szomszédomra aki amúgy imádja őt és minden nap sétáltatná. De akkor vajon nagyon hiányoznék neki? Nem tudom mit tegyek!! Segítsetek!!!
2011. jún. 20. 22:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha ismeri őt a kutyus, akkor szerintem hagyd otthon nyugodtan. :)
2011. jún. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én ha tudnám vinném. Szombathelyen lakom, és rengeteg kutyasétáltatási lehetőség van. Patak is van, ahol akár úszhat is, ha jó az idő. :)
2011. jún. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
hát én a saját kutyáimat elég sokszor rángatom végig az országon sőt európán keresztül de már Amerikában is voltam kutyával. Nagyon jól bírják az utazást de ha úgy érzed a tiednek ez sok és nem tudod megoldani akkor felesleges
2011. jún. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Igen ismeri, és nagyon jóban vannak. Köszi a választ.
2011. jún. 20. 22:38
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2011. jún. 20. 22:40
 6/14 A kérdező kommentje:
Csak azért is aggódom mert hallottam olyan sztorikat, mikor a kutyusnak a gazdája elutazott nem is evett nem is ivott még a dolgát sem végezte el a kutyus. Remélem azért ez nem gyakori :S
2011. jún. 20. 22:43
 7/14 anonim ***** válasza:

Azért bele nem hal. :) De én pl. nem tudnék kutya nélkül elutazni úgy, ha tudnám hogy a kutyám is nyugodtan jöhetett volna velem. Gyakran utazom el családommal és kutyáinkal hétvégékre, nagyon élvezik, hogy új helyeket fedezünk fel. Az autóutat is szépen végigülik, bár mi óránként megállunk szükségleteik elvégzéséhez. :) Ha vonattal megyünk más a helyzet, de szépen bírják. Döntsd el, hogy engedik e a körülmények, hogy elhozd magaddal. Ha nem, az sem probléma, mint mondtad van egy kedves szomszédod akivel szívesen van együtt a kutyád. Biztosan hiányoznál neki, de azért bele nem halnál.

*szombathelyi válaszoló :)

2011. jún. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
*bele nem halna :)
2011. jún. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Az én kutyusomat Székesfehérvárról hoztuk Szombathelyre. 8 hetesen teljesen jól bírta az utat, semmi gond nem volt vele. A másik kutyánkat is vittük fel Budapestre (ő is max. 20 percet utazott addig kocsival) és nagyon jól bírta.:) Szerintem nyugodtan viheted magaddal.
2011. jún. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha viszed, akkor óránként álljatok meg vele, egy 5-10 percre, hadd levegőzzön és végezze a dolgát:)
2011. jún. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!