Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek? Nem sokára költözü...

Mit tegyek? Nem sokára költözünk! Van egy kutyám akit nagyon szeretek, de sajna nem vihetem magammal mert panelba megyünk!

Figyelt kérdés

Nincs hozzá szokva a benti élethez, sem a fürdetéshez! Nem akarom itt hagyni magára! Anyám nem foglalkozna vele, mert ő sem lesz itthon, 2 havonta jár ki külföldre! Üres lesz a ház, csak a kutyám marad itthon egyedül! :S


Én a párommal költözök! :) Itt hagyjuk anyámat! És a kutyámat! :( Bár az utóbbit nagyon nem szívesen! De a párom utálja bent őket! A szőre is nagyon hullik és én sem szívesen tartok magam mellett úgy állatot, hogy nem tiszta és ki tudja miket szedett össze kint az udvaron! :S


Ötletek?


2011. jún. 14. 08:51
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/75 anonim ***** válasza:
89%

nincs ötlet.

A kutya a tied,felelősséget vállaltál érte. Nincs olyan,hogy nem viszed.

2011. jún. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/75 A kérdező kommentje:
De a párom utálja őket bent a panelban! :(
2011. jún. 14. 08:58
 3/75 anonim ***** válasza:
100%
Majd megszokja...
2011. jún. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/75 anonim ***** válasza:
83%

bocs, de amikormegismert gondolom kutyával ismert meg. Mehetne is az a hapsi aki azt akarja,hogy váljak meg a kutyámtól.

Legközelebb a gyereket akarja majd elhagyni?

2011. jún. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/75 A kérdező kommentje:

Előszőr is! Nem kérek ki oktatást!! És ne merészelj ilyeneket mondani nekem hogy a babánkat is elhagyná! Gőzöd nincs ki vagyok, és milyen az életem! Addig nekem ne osztogasson senki észt! És nem az a típus vagyok aki megunja az állatait és kidobja... stb.

De a szőre is nagyon hullik és már írtam, hogy sem szívesen tartok magam mellett úgy állatot, hogy nem tiszta és ki tudja miket szedett össze kint az udvaron!

2011. jún. 14. 09:02
 6/75 anonim ***** válasza:
85%
Mi az, hogy nem tiszta? Mégis mit "szedne össze" az udvaron? Amúgy pont azért írtál ide egy kérdést, mert mások véleményére voltál kíváncsi. Megkaptad, most meg háborogsz. Mit akarsz? Nekem az udvaron van a kutyám, de gyakran bejön a lakásba. És hullik a szőre. Na és? Takarítani kell! Úgy látom nem csak a párod nem szereti a kutyákat, hanem te sem!
2011. jún. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/75 anonim ***** válasza:
85%
Utolsó hozzászólásod alapján, kedves kérdező, nem értem miért tetted fel a kérdést, ha eldöntötted, hogy nem viszed magaddal. Keress neki olyan gazdát, aki élete végéig felelősséget vállal érte, és nem hagyja magára egy pasi vagy egy költözés miatt.
2011. jún. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/75 anonim ***** válasza:
79%

hullik a szőre? és nem tiszta?

Mosd meg és fésüld. Mit gondoltál amikor megvetted,hogy mindíg kölyök marad? és ha öreg lesz és beteg és naponta hány akkor mi lesz?

Igaza van az előzőnek, nincs mit kérdezned,találj neki egy rendes gazdit.

2011. jún. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/75 A kérdező kommentje:

Semmi esetre sem fogom az utcára dobni! Egyesek már fölakarják kötni magukat, mert kérdeztem valamit! :S Én is szeretem az állatokat, na de túlzásba nem kell esni!Fura, hogy ezt pont én mondom, mert a mai napig van, hogy megsiratom a régi vagy a mostani állataimat!(20évesen)

És többet jelentenek számomra mint az emberek! Mert ők feltétel nélkül szeretnek minket!...

De azt nem vagyok köteles tűrni, hogy ok nélkül leminősítsenek! Mi az, hogy a gyerekünket is elhagyná? Ez valahogy szíven ütött, azért reagáltam kicsit keményebben.

2011. jún. 14. 09:16
 10/75 anonim ***** válasza:
82%
Én is elképzelhető, hogy hamarosan albérletbe költözök, panelba, vagy kertesbe, amilyet sikerül. Persze csak, ha találok kutyásat, mivel a legjobb barátaimat nem tudnám elhagyni. Ha hullik a szőre azon lehet gyorsítani fürdetéssel, keféléssel. Azért mert eddig udvaron volt, nem jelenti azt, hogy beteg. Alapos féregtelenítés, bolha irtás, és nem fog rátok extra veszélyt jelenteni. A volt párom sem tűrte el bent a kutyákat, de lassan elfogadta, most már együtt alszik a kutyusával. Hozzá lehet szokni. Jár egy kis extra takarítással, és ugye ott vannak a rendszeres séták, de extrán meghálálják a kutyusok, és a kapcsolatotok is mélyülni fog vele. Sajnos úgy látom, hogy a gondolattól Te magad is irtózol, így sokkal nehezebb lesz. Egy lakásban élő kutya, ha ápolva van, akkor nem koszos, nem büdös, és nem kaphatsz el tőle semmit. Én csak bátorítani tudlak, és ha mégsem jön össze a dolog, nem tudjátok megszokni egymás társaságát, még mindig megvan az új gazdi lehetősége. Adj neki esélyt!
2011. jún. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!