Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Házőrző de mégis bent? Melyik...

Házőrző de mégis bent? Melyik ez a fajta?

Figyelt kérdés
Nem sokára ki költözünk tanyára. Lesz természetesen kint kuvaszunk meg egy komondorunk, de én mégis nyugodtabb lennék ha mellettem is lenne egy kutya..(nagy ház és 2 részből áll..enyém lenne a hátsó) 17 éves vagyok lány..gondolkoztam a dobermannon mert az a kedvencem, volt már nekünk(enyém volt,csak mikor elmentem oszt.kirre.anya etette és sétáltatta).És természetesen kutyasuliba vinném, lefuttatnám ló mellett, bicajjal..Vagy nem bírná, hogy bent legyen a házban? Esetleg ajánlanátok más fajtákat? Előre is köszönöm a válaszokat.(A régi dobink kint volt a kertben szigetelt kutyaházban.)
2011. jún. 21. 17:44
 1/8 anonim ***** válasza:

ahh, de irigyellek :) én is ilyen életet szeretnék :))

Szerintem teljesen jó a dobermann, ha volt már nektek meg van kuvaszotok komondorotok akkor valszeg el fogsz majd bírni vele.

2011. jún. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 xnorkax ***** válasza:
Szerintem a két másik kutya mellett elhanyagolható lenne a házőrzői véna a harmadik kutya kiválasztásánál. Nem? :) Amúgy szerintem ettől még jó lenne a dobi, kérdés, kordában lehet-e tartani egyszerre három ilyen fajtát. Bár biztosan lehet. :D
2011. jún. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Minden kutyának a legjobb helye a gazdi mellett van. Akármit választasz is, az nem lesz akadály, hogy veled kell lennie és nem bírja :)
2011. jún. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) Esetleg tudtok ajánlani nem őrző-védő de nagyon mozgásigényű kutyákat? Előre is köszi :)
2011. jún. 21. 18:30
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha szereted a terriereket akkor érdemes köztük szétnézni,nekik jó nagy a mozgásigényük,viszont rengeteg türelem és sok foglalkozás kell,ha jó gazdijuk akarsz lenni.

Pl.:Welsh,Airdale,Fox terierrek.

2011. jún. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A juhászkutyák nagy többsége is ilyen, pumi, mudi, border collie, stb.
2011. jún. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Arany retriver annak nagy mozgásigénye van és jó családi vagy társkutya:)
2011. júl. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. A Golden Retrieveren is gondolkoztam, nagyon tetszenek, csak neki nem lenne rossz, hogy házban bent tartanám?
2011. júl. 12. 00:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!