Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kifejlett férfi vs PitBull?

Kifejlett férfi vs PitBull?

Figyelt kérdés

Vérre menő harc!

Férfi adatai: 28éves 110kg csupa izom, 183cm

Pitbull adatai: hím, kifejlett izmos test,széles fej

Eszközök: nincs semmi eszköz, pusztakezes harc

Ring: tökéletes sík felület, sem víz sem fa semmi tényező

Szerintetek melyik nyerne?


2011. jún. 22. 16:22
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Megint előkerültek a VS-s kérdéseid?
2011. jún. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
52%

a kutya.

nem írtad, hogy lenne a kutyán nyakörv, így 100%, hogy ő nyerne.


ugyanis: lehet akármilyen erős az emberünk, harapni nem tud. a kutyát lefogni nem tudja (ha csak játék közben próbál az ember megállítani egy lelkes pitet már meggyűlik vele a baja, hisz a szőre sima, a teste csupa izom, nem lehet megmarkolni a bőrét, kicsúszik az ember kezéből, de ha ráadásul harcra készül, akkor lehetetlen, csak póráz-nyakörvvel...), tehát a lenyomása meg egyéb történetek kizártak. akkorát ütni nem tud, hogy azonnal elpusztuljon (annál sokkal komolyabb károsodást okoznak ezek a kutyák egymásnak, ha kutyaviadalon harcolnak, és ugye ez alapján lettek szelektálva), a fájdalom meg nemhogy visszatartja, de jobban felpörgeti. a harapása nagy, teli pofával fog és tartja is a fogást. aztán beleráz... ilyenkor aztán szakadnának az inak, izmok, bőr... és még ha lenne is az elméleti herkulesnek annyi lélekjelenléte, hogy megpróbálja magáról leverni a kutyát, akkor sem érne el vele eredményt (mert mint mondtam nem tud akkorát ütni, hogy megfeküdjön), ráadásul limitált az ideje megtenni ezt... mert ha ő nem is foglalkozik a harapással, a szervezete igen, és pár perc alatt összeomlik a fiziológiája. és akkor maga az ember is.

ha van a kutyán nyakörv, akkor talán esélyes azzal megfojtania. esetleg.

2011. jún. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Honnan veszed,hogy egy ember nem tud akkorát ütni a pitbull fejére,hogy az ottmaradjon?Nehogy már a pitbull ne kapna agyrázkódást egy koponyára,fentről,jól irányzott,11O kg férfiember ütésétől..A kutyafélék koponyája nem az erős ütések védésére volt kitalálva,mint a szarvas,bölény,marhafélék stb. koponyája.Egy kis lélekjelenettel és fájdalomtűréssel simán legyőzi a pitbullt.De egy harapást fel kell áldozni....
2011. jún. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

nem tud. de még ha tudna is, a célpont mozog (épp az izomszöveteit roncsolja, de nagyon), és kb 1-2 perc múlva ha fáj, ha nem összeesik.

fiziológia, mint írtam.

2011. jún. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Írtad,hogy fiziológia,hogyne.Csak a nagy fiziológiai tudásodban elfelejtetted az adrenalint.Egy harapást,harc közben kibír egy harcos,még ha csont törik is.Gondolom nő vagy.A fájdalomérzékenység nagyon magasra tolódik harc közben. Veszélyben,életért küzdő ember,harcos vagy kutya észre sem veszi az ilyen sebet,esetleg nagyon tompítva.Sok küzdősportoló is harcol tovább repedt bordával,alkarcsonttal stb.,szóval komoly sebekkel.Az egyedüli,ami megállítja a harcot ilyen esetben a fojtás vagy a leütés,kiütés(KO).Sem megfojtani,sem leütni nem tud a kutya.A fojtás nehéz lenne a pitbull esetében,mivel harapna,így a leütéssel lehet legyőzni.A pit taktikája a megfogom-tartom féle harc,úgyhogy ez egy előny a vele harcoló embernek.Azt is írtam,hogy minimum egy sebet,durva sebet,lehet hogy el kell viselj,mert ameddig nem fogott a pit,nem tudod az ütést pontosan kivitelezni.Írtad,hogy a pit gyors.Igaz.De egy kicsit néz utána,hogy milyen gyors egy 9O-1OO kg-os boxoló ütése és milyen súlya van annak az ütésnek.Utána megérted,hogy miért esélyesebb sokkal az ember.
2011. jún. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok megint.Most látom,te írtad,hogy 1-2 percig roncsolja a kutya.Addig az ember mégis mit csinál?Jajgat az életéért?Elég furcsán képzelted el azt a harcot mindenesetre.Az egész harc nem tarthat többet mint max. fél perc,de még így is sokat mondok.A pit azonnal támad ahogy elengedik,ráfog a harcosra(lábára) és jön az ütés.Esetleg több ütés,ha nem sikerült volna az elsőt jól irányítani,a kutya mozgása miatt.De nem tarthat fél percnél többet.Ez az 1-2 perces írásod elég érdekes.Vagy magadból indultál ki,hogy bepánikolsz,és várod a végzeted...
2011. jún. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

már egyszer leírtam: hiába ha nem is érzi a fájdalmat, a szervezete viszont igen. ilyen roncsolás mellett pedig össze fog omlani.


mutattak nekem külföldi kutyás bevetést - még csak nem is pit volt, hanem mali - totál belőtt pali randalírozott az utcán, egyik kezében fegyver, másikban kés. kutyát küldték rá, ráfogott vállra, rázta mint a rongyot (szal a harap és tart dolog eléggé téves elképzelés, folyamatosan mozognak fogás közben is, hogy minél nagyobb helyen szaggassák le az izmokat), a fickó meg a tudatmódosítók miatt nem érezte a fájdalmat. hatalmas darab ürge volt, el sem esett, mikor a mali belecsapódott, aztán ahogy látta, hogy lóg az oldalán a kutya, megpróbálta leszedni magáról, láthatóan nem érezte a fájdalmat, mintha csak a port próbálná lesöpörni magáról, aztán egyszer csak sutty, mint egy zsák... a szervezete bejelzett és összeomlott.


de beszélgettem én már erről a témáról kutyás rendőrrel is, képzett már járőrkutyákat, kábszereseket is, és dolgozott már velük élesben is, és pont erre kérdeztem rá, hogy a harapás tartása az éles helyzetben mennyire nyerő dolog - pont azért amit írtál is, hogy olyankor ki van téve a kutya mondjuk késszúrásnak... aztán erre válaszolva mondta ő azt, amit már korábban is írtam. hiába bírod ki mondjuk a harapást, mert annyira kőkemény vagy, a szervezeted nem fogja bírni.


és sose antropomorfizáljuk a kutyát! a kutya nem ember, teljesen más a vázrendszere, golyós puskával vagy pisztollyal sem lehet csak úgy elsőre, azonnal megölni... nem ám majd puszta kézzel "kiütni"... (és ezt is olyanoktól hallottam aki már volt kénytelen fegyverrel kutyát ölni... több különböző forrásból is)

2011. jún. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 zsuzsabazsa ***** válasza:

A kutya koponyája olyan erős, hogy vetekszik a titán erősségével.

Meg egy harcos pitbull nem fogja megvárni, hogy a pasi előbb őt fejbe vágja.

Azt, hogy a kutya hová fog beharapni, azt senki nem tudja eldönteni ilyen esetben. Mert ugye nem karbiztos őrzővédő kutyáról van szó.

Lényeg a lényeg, puszta kézzel semmire sem megy a kigyúrt, csak ha valamilyen eszközt használ.

De ha van ilyen marha aki ilyenre vállalkozik az ne számítson több cipő vásárlásra.

2011. jún. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Jól van,legyen a tiétek a nagyobbik rakás...Főleg.hogy te egy belőtt palit teszel össze egy életéért küzdő sportemberrel...Nagyon jó hasonlat...S pont ezeket a feltételeket is adta a kérdező:egy drogos vs. kiképzett malik...S ez a titános szöveg is....(a gepárd kutyaféle??) :)



9

2011. jún. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

sikerült a lényeget megfognod, gratulálok... :D


egy példát mondtam arra, hogy a fájdalom totális kizárásakor mi történik.

az a rész rémlik, amit az éles helyzetekben bevetett járőrkutyákról mondtam? olyan emberrel volt szerencsém beszélgetni erről, aki megélt már ilyen bevetést, többet is.

2011. jún. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!