Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csivava mellé milyen közepes-n...

Csivava mellé milyen közepes-nagy testű kutyust ajánlotok?

Figyelt kérdés
A csivi kan. Jól szocializált.Szukákkal és kanokkal is kijön.
2011. jún. 22. 21:03
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Bejárós kutyus lenne. és nem lenne rossz ha őrizné is a házat :D
2011. jún. 22. 23:21
 12/26 anonim ***** válasza:

Nekem csivim van. Nagyon jó természetű, imád minden más kutyát mérettől függetlenül, de nem egyszer taposta már el az egyik barátunk nagyobb testű kutyája játék közben, azóta a csivink ki sem akar szállni a kocsiból, ha meglát egy nagyobb kutyát.

Azért gondold át, te mennyire éreznéd jól magad egy hatalmas, harcias ember mellett.

2011. jún. 23. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

sihitzu!

foxiterriert nem ajánlok!

prédának nézi a nála kissebb állatokat!

2011. jún. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
2011. jún. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Akkor a rotit ajánlom.Mert nagy a tűrő-képességük ha pl. a csivi játszani akar vele meg harapdálja stb.Nekem van rotim mamámnál,mamámnak pedig van egy kölyök tacsija és a tacsi midig azzal az éles fogaival cibálja őt és megsem érzi=))
2011. jún. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Husky.!

Harcias kutyát nem ajánlok.

Nekem csivim van és a legjobb barátja egy husky elválaszthatatlanok mindig játszanak a kiskutyám már majdnem hogy csak a szájában ugrál meg harapdálja össze-vissza de ő tűri és még 1x sem bántotta.

De szerintem inkább egy középméretű kutyust válassz.

2011. jún. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
2011. jún. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
spániel
2011. jún. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Ha jól meg tudod nevelni, és harcias kinézetet akarsz akkor akár dobi :)

[link] :)

2011. jún. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 bikagechi válasza:

a rotit nem ajánlom mert nekem is van rotim és volt egy yorkija a bnőmnek és az is tűrte 1 darabig aztán bekattant és a yorki R.I.P. ...

és Masztifokat se ajánlom mert azok nagyon jó házőrzők de figyelmetlenek és megtapossák a náluk kisebb kutyákat,gyerekeket és a felnőttek lábát...

a németjuhász lenne a legjobb de mondtad hogy azt nem akarsz...

ha még gondolod akor a kaukázusi,benáthegyi, vagy berni pásztorok szelídek a kiskutyákkal,de amíg kölykök addig nagyon szelesek és játékosak és biztos be akarnák vonni a csivát a játékba...

2011. jún. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!