Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen közepes nagyságú,...

Milyen közepes nagyságú, rövid szőrű kutyát ajánlotok?

Figyelt kérdés
Nagyságban kisebb legyen egy farkaskutyánál,de nagyobb egy tacskónál, rövid szőre legyen.Legyen jó házőrző,de gyerekek és idősek mellé is jó legyen.Az udvaron tartanám kint ezért bírja a hideget is azért.Köszönöm
2011. aug. 19. 16:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezeket pont így elmondod egy menhelyen és mutatnak neked nem egy ilyen kutyát.
2011. aug. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Oké majd megkérdezem persze, de előtte szerettem volna valaki más tanácsát is hallani...
2011. aug. 19. 16:39
 3/7 anonim ***** válasza:
Beagle, keverékek.... szerintem is menj a menhelyre. :)
2011. aug. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

beagle mint házőrző??? haha.... komolyan, itt senki nem lát túl a divatfajtákon? Ha már fajtát ajánl valaki akkor az legyen megalapozott, de ne vágja rá a (nem véletlenül) először eszébe jutó közepes rövidszőrűt... persze h a beagle ugrik be először mert azt látod folyton az utcákon....


Egyébként munkásabb mudi.

2011. aug. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is a mudit,a pumit vagy a rövidszőrű pincsert javasolnám. Ha nem kéne,hogy házőrző legyen,akkor talán a rövidszőrű foxi,jack russel terrier,stb.
2011. aug. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utsó vagyok,bocsi a pumi nem rövidszőrű.
2011. aug. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Rövid szőrű nem igazán fogja bírni a hideget :)

egyébként amstaff

2011. aug. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!