Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a neve annak a szagtalanító...

Mi a neve annak a szagtalanító spraynek, amivel a tüzelő szukát lehet rövid időre "szagtalanítani"?

Figyelt kérdés
2009. márc. 25. 11:15
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

Semmi!


A tüzelő szuka hormonjait te az életbe nem feded el semmivel egy percre se!


Miért kellene neked ilyen? hátha van jobb megoldás...

2009. márc. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Saját szememmel láttam,hogy kiállításon használták,és egyáltalán nem foglalkoztak a kanok a tüzelő szukával.Nem akarok se injekciót,se hormonokat adni a kutyának csak azért hogy kiállításra vihessem.Ezért keresgélem ezt a szert.
2009. márc. 25. 11:23
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Ezek szerintem kizárólag kereskedelmi fogások. A macska távoltartó spray-val befújt kanapéról soha többet nem lehet leszoktatni a cicát. Ugyanígy a szagtalanító spray hatására láttam már kétszeres energiával a szuka felé teperő kant. Semmi értelmük ezeknek, az állatok okosabbak ezeknél, mi meg kifizetünk 1 hónap alatt értük 2 szuka ivartalanításának az árát.
2009. márc. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
37%
Egyszerű: tüzeléskor NEM viszünk kiállításra szukát. Ez minden normális országban íratlan alapszabály, de persze néhány tahó magyar tenyésztő sz*rik erre, és még akkor is elhozza a tüzelő szukáját ha konkrétan nincs is nevezve. Biztos nagyon élvezi, amikor körülőtte örjöngenek a kan kutyák.
2009. márc. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Winner of Royal Hill ***** válasza:
60%

Kedves utolsó!

Én ezek szerint tahó magyar vagyok, de mivel az egyik szukám még fiatal és nem tüzelt, a másiknak meg már tüzelni kellett volna, mégsem tüzelt így nem tudom kiszámolni mikor fog... Nevezve vannak több kiállításra is. Te sem gondolod komolyan ugye, hogy több 10ezer forintot nevezési díjat befizettem és nem viszem el őket mert tüzelnek?

Egyébként hivatalosan írott szabály van róla, hogy nem lehetne bevinni kiállításra a tüzelő szukát. De az is , hogy nevezési díjat nem térítenek vissza semmilyen esetben. Akkor meg mit várnak?

Egyébként én is kíváncsi lennék erre a szagtalanítóra, mert azt hallottam, hogy nagyon jó és állítólag állatorvosnál lehet kapni...

Kedves kérdező!

Majd utána járok és ha tudok valami bővebbet jelentkezem!

2009. márc. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért egy egészséges kutyánál igen jól behatárolható, hogy mikor fog tüzelni (+/- 1 hónap). Az éves kiállítási naptárt általában már előző év Decemberében meg lehet nézni, tehát jó előre be lehet tervezni, hogy az adott 3 hónapban nem nevezek kiállításra, mert tüzelhet. Aki szuka kutyát tart, és kiállít, az számoljon ezzel. Éppen ideje lenne, hogy be is tartassák azt a szabályt, hogy tüzelő szuka ne mehessen be a kiállításra.


Egyébként ha nem tűnt fel, én az előzőben azokra írtam a tahóságot, akik nevezés nélkül is behozzák a tüzelő szukát "csak úgy". Igen, elvileg be se lehetne hozni nem nevezett kutyát, de Magyarországon ezt se ellenőrzi senki. (azt, hogy tényleg befizetted-e a nevezési díjat szerintem minimum 20-an nézik meg, de ez már nagyon OFF)

2009. márc. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
kiállításra tüzelő szukát nem igazán illik vinni!
2009. márc. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
az állatorvosom szerint is hülyeség!
2009. márc. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!