Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy labrador kutyát hogyan...

KINGMAX kérdése:

Egy labrador kutyát hogyan kell felnevelni?

Figyelt kérdés

Még nem volt kutyám de szeretnék egyet. Nagyon kezdő vagy még a 'szakmába' és szeretnék tanácsokat, tippeket, utasításokat kérni a témával kapcsolatban.

Előre is köszönöm.


2011. jún. 24. 22:01
 1/5 anonim ***** válasza:
gyakori séta, még akkor is ha kertesházban laksz
2011. jún. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem most van egy 1éves Golden és Labrador keverék kutyám és én is nagyon kezdő voltam el is rontottam és most már kértem segítséget most nevelem a kutyám. Ha harapdál ne koppints az orrára mert bevérezhet a fejére üss vagy pofozd meg de nem kell erősen a hangoddal legyél határozott mert abból fog tanulni vagy még kicsi addig elkezdhetsz nyüszíteni és jajgatni, hogy fáj neked. Ha ugrál nyomd le a földre és akkor is legyél határozott a hangoddal. Ahogy hozzádkerül szoktasd a pórázhoz mert nagy korbáa az is nehezen fog menni, rövid pórázon vidd és vidd el valami rétre ahol elengedheted tanítsd neki a behívást, mert még kicsi addig nem tud elszaladni. Amikor hozzádkerül és éjszaka nyüszít ne menj ki hozzá mert akkor meg fogja szokni és soha nem fog leszokni róla mindig nyüszíteni fog, hogy legyél ott vele. Kérdezz nyugodtan ha valamit nem írtam le.
2011. jún. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sokat kell vele foglalkozni, szeretgetni. Ha jól emlékszem három havonta kell neki beadni neki féreghajtót. Emellett persze a séta. És ha esetleg a kutyus benti, megtanítani már az elején a szobatisztaságra,bár gondolom egy ekkora kutyus kinti, de jó ha tudod :)
2011. jún. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

úgy mint más kölyökkutyát:-)

ezek az alapok:

[link]


ha szeretsz olvasni akkor mindenképpen olvasd el jan fennel kutyapszichológiáját, mert rengeteg hasznos,gyakorlati tanács van benne. a másik ceaser milan csodálatos kutyadokija. tv-n spektrumon a póráz két végén és szintés a csodálatos kutyadoki (de sztem ez a national geographicpon van)

2011. jún. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
és olvass sokat utána a fajtajellemzőknek!gondold végig h minden egyes nap az évben lesz e türelmed kielégíteni a hatalmas mozgásigényét.
2011. jún. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!