Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ügyelet telefonszám? SOS

Ügyelet telefonszám? SOS

Figyelt kérdés
valaki segíteni,székesfehérvár,vagy fejér megyei,állatorvos ügyelet telefonszáma,0-24 lehet hívni,előbb feltettem egy kérdést,a yorkim ide oda fekszik. be van húzva a farka,és vizes a szájánál vagy nemtudom,nem habzik csak vizes vagy nyálas a szájánál két oldalt a szőre, felszeretnénk hívni valamelyik 0-24 ig,aki tudna segíteni,hogy megnyugodhatunk vagy vigyük be.. SOS ..:(
2011. jún. 24. 23:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ott az állatkórház, vidd be...

Amúgy:

Állatkórházunk fennállása óta egyedülálló szolgáltatást nyújtunk a régió beteg állatai és aggódó gazdáik számára. Nyitvatartási időnk (hétköznap 8:00-22:00-ig) meghosszabbításaként NON-STOP ügyeletet biztosítunk minden kis beteg számára, így rendelési időn kívül és hétvégén is biztonságban tudhatja kedvencét.


Forduljon hozzánk bizalommal a rendelési időn kívül is!


Alpha-Vet Állatkórház

8000 Székesfehérvár,

Homoksor 7.

+36 22 330 754

+36 22 516 420

+36 30 400 2117

korhaz@alpha-vet.hu

Skype: allatszeretet

2011. jún. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi,hívom skype.n vagy telefonon.köszi
2011. jún. 25. 00:06
 3/9 anonim ***** válasza:
majd írd meg, hogy hogy van a kutyusod!
2011. jún. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
holnap is írok majd,de most felhivtuk,azt mondta figyeljük,ez nem olyan súlyos eset hogy rossz kedvű ..stb,lehet hogy a foga fáj,vagy elrontotta a gyomrát,vagy kint megnyalt valami olyat,figyeljük,és ha reggel sincs jól,vigyük be,és megvizsgálják..nagyon nagyon nagyon remélem hogy nem lesz gond. (yn) el se merek aludni:( remélem nem lesz baj:)köszi a választ.
2011. jún. 25. 00:23
 5/9 anonim ***** válasza:
65%

Előző kérdésedre egy válasz:


alma: sokk, száj gyulladása, gyors, kapkodó légzés


forrás: [link]


Nem tudom, hogy mi baja van a kutyusnak, de ettől függetlenül ne adj össze-vissza mindenfélét enni a kutyának. Előbb nézz utána, hogy mi árthat neki, esetleg mérgező ...stb. Főleg az ilyen kistestű kutyáknál kell nagyon vigyázni, hogy mit eszik, náluk egy falat is halálos lehet. Mint egy évvel ezelőtt, mikor egy lánynak meghalt a Yorki-ja, mert mazsolát evett, nem elég, hogy a kutyáknak nagyon ártalamas a mazsola és a szőlő önmagában de ráadásul nagyon cukros is, ami színtén nem jó a kutyáknak.


Na mindegy, remélem rendbejön a kutyus és nincs komoly baja.

2011. jún. 25. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért hozzá tenném, hogy 2 db mazsolától semmi baj nem lett volna, de az a szerencsétlen egy egész zacskóval adott a kiskutyájának. Fú, de mérges voltam, amikor olvastam azt a kérdést...

Egyébként kizártnak tartom, hogy az alma okozhat ilyen problémát a kutyánál, nekem minden kutyám rendszeresen evett almát, és soha, semelyiknek nem volt tőle baja.

Most nekem is yorkshire terrierem van, és ő is szokott enni. Persze nem minden nap, hanem hetente 2-3-4 alkalommal, és általában 2 szeletet szoktam neki adni vacsorára, néhány szem száraztáp mellé.

2011. jún. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ja, és előttem válaszolónak üzenném, hogy az általad bemásolt cikk nem azt írja, hogy az alma mérgező, hanem az alma szárát, és levelét tilos megetetni a kutyával... !!

Az alma nem mérgező, ne írjunk már le butaságokat.

2011. jún. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Alma: karotint és pektint tartalmaz. A pektin egy alaktalan tömeg, aminek se íze, se szaga nincsen. A szervezetbe kerülve a pektin megváltoztatja a széklet víztartalmát, növeli a viszkozitását, ezért mind székrekedés, mind hasmenés kezelésére alkalmazható. A pektin a toxinokat is kimossa a szervezetből. Az alma olyan nélkülözhetetlen vitaminokat is tartalmaz, mint a béta-karotin, a C-vitamin és a B-vitaminok. A legjobb, ha az almát jól megmossuk és hajastul fogyasztjuk. A kutyának adva is ugyanezek az eljárások érvényesek. A magokat és a magházat feltétlenül távolítsuk el, mielőtt az állatnak is adnánk belőle.
2011. jún. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

én se szoktam almát adni a kutyusomnak,egyébként általába parizert vagy valami szalámit kap,vagy virslit,vagy jobbfajta konzervet,és almát,meg ugye a száraztáp,de mazsola meg csoki meg ilyenekkel nem etetem:)

már jobban van,de látszik rajta hogy nagyon álmos,fura volt hogy mindent össze vissza rágott,mostmár evett is,jobb kedvűnek tűnik,és nem fekszik ide oda,meg nincs annyira behúzva a farka,egy kicsit játszott is,de mivel keveset aludt az éjjel,látszik hogy álmos,most is alszik,szerintem azért elvisszük kivizsgáltatni orvoshoz,mert nem tudom mi lehetett a gond,de mostmár aludni is tud legalább,éjjel csak ide oda ment..nagyon sajnáltam szegénykém,de remélem mostmár csak javulni fog:)ja és köszi a tanácsokat,meg a válaszokat:)

2011. jún. 25. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!