Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Törpe Schnauzerem folyamatosan...

Törpe Schnauzerem folyamatosan bolhás, olyan bolha irtó szer van e, ami nem nyakörv sampon vagy csepegtetős?

Figyelt kérdés
Minden fajta nyakörvet kipróbáltunk, olyan szer kellene ami a kutya szőrére fújható.
2011. jún. 25. 09:17
 1/7 anonim ***** válasza:
2011. jún. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez is jó, de ha lehetne inkább folyadék formába kellene. mert a kutya lakásban van. Pumpás spriccelősre gondolok.
2011. jún. 25. 09:47
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha lakásban tartott kutya bolhás folyamatosan, az azt jelenti, a lakás is fertőzött már. Csinálni kell Neostomosanos kezelést mindenhol, ahol megfordul. Érdemes a padlót is felmosni a szerrel.

Strongold cseppet kipróbáltad már?

2011. jún. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igazság szerint nem teljesen lakásban van,csak éjszaka, napközbe vigyáznak a kutyára (máshol). Pontosan nem tudom megmondani, hogy ezt a szert próbáltam e, de elég sokat kipróbáltunk. Most kiltix nyakörv van rajta, annyi nincs benne mint előtte, de nem az igazi. Hallottam olyan szerről ami pumpás flakonban van és havonta egyszer be kell fújni a kutyát vele, ez elvileg azonnal megöli a bolhákat, csak egyszerűen nem találtam ilyet a neten.
2011. jún. 25. 10:45
 5/7 anonim ***** válasza:
A Neostomosan oldatot 1 liter vízben kell feloldani, és úgy lehet vele fürdetni a kutyát (bolhás kutya esetében ez sokkal hatásosabb, mint a spriccelés). Maga az oldat így néz ki. [link] Nem is drága. Törpe snacira egy oldat elég. Érdemes utána három naponta még vagy kétszer megismételni, a vissza fertőződés estében a fürdetést. Illetve addig a lakást is lekezelni vele. Kisállat boltban sem drágább 500 forintnál.
2011. jún. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Hovarju ***** válasza:

INSECTICIDE 2000 Folyékony, pumpás. Nagyobb állatos boltokban és web áruházakban lehet kapni.

Én, még nem próbáltam ki, de nagyon sok jót hallottam róla.

2011. jún. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Frontline spré!az fújós!
2011. jún. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!