Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 4 és fél hónapos kiskutyám...

Ratata kérdése:

4 és fél hónapos kiskutyám heverészés után ha meglát kirobbanó örömmel jön felém de nem tudom nem baj e hogy a hátsó lábaival csak feltápászkodni tud nem ruganyos. Ez ilyen korban még nem is elvárható hogy "felpattanjon" vagy gyenge a hátulja?

Figyelt kérdés
Egyébként jó étvágyú jól táplált virgonc kutyus.
2011. okt. 23. 18:21
1 2
 1/13 Tyler913 ***** válasza:
0%
Nem baj.Az enyem is nehezebben all fel a hatso labaira,kulonosen,ha faradt.Ez a kolyokseggel jar,valszeg kinovi.En biztos,ami biztos megvizsgaltattam az en kutyum labait allatorvossal,es o mondta,hogy amig tud mozogni,es nem santikal,nincs baj.
2011. okt. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
milyen fajta?
2011. okt. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én azért megnézetném. Az enyémek 4 1/2 hónaposan pörögtek.
2011. okt. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
És mégegy: mit jelent a jól táplált. a kiskutya inkább vékonyabb legyen mint duci. Ilyenkor nő, és a suly terheli az izületeit.
2011. okt. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
labrador keverék 50 cm a marmagassága és 15 kg.a bordái enyhén kitapinthatók mellkasa erőteljesnek mondható ,oldalról talán kicsit pufinak is néz ki de felülről a hátsó része "vékonyabb" nem sántít de olyan furcsán fut mint egy kiscsikó:) pörögni egyébként pörög csak lehet hogy ahhoz vagyok szokva hogy előző kutyám álmából kelve 9 évesen is úgy pattant fel mint a rugó
2011. okt. 23. 19:11
 6/13 anonim ***** válasza:

Kíméli a hátulját, azért látszik talán izomszegénynek a hátsó része.

Ajánlatos lenne röntgennel is rendelkező orvosnak megmutatni.

2011. okt. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
súlyos csípő dp-je van most gyógyszererezve van ha 1 éves lesz akkor műteni kell majd:(
2011. dec. 23. 21:27
 8/13 Tyler913 ***** válasza:
Au.Sajnálom,hogy így jártatok:( Jobbulást a kutyunak.
2011. dec. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Súlyos Dp-s és elvárod, hogy pattogjon?

Tisztában vagy a Dp fogalmával?

Ha felülről az oldala kidomborodik nagyon, az lehet annak is az oka, hogy egyszerre sok ennivalót kap. Kitágul a gyomra és a bordák is kitágulnak miatta. A vékony hátsó pedig jelenthet izomhiányt, mivel kíméli a kutya a hátsó lábait. Egyáltalán nem kellene ugráltatni, ha már ilyen fiatalon DP-s.

2011. dec. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
A gyógyszertől (trocoxil) annyira jól van hogy egyfolytában pörög,hiperaktív egyszerűen nem tudjuk fékezni pedig durva dp-je van.Tudom mi a dp és nem várom el tőle hogy ugráljon de a kérés feltevésének időpontjában még nem tudtam hogy dp-s.
2012. jan. 11. 21:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!