Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Létezik, hogy ennyire éhes...

Létezik, hogy ennyire éhes lenne a kölyökkutyám?

Figyelt kérdés
6 hónapos kiskutyám kora hajnaltól vonyít, sír mostanában egészen reggelig, amíg enni nem kap. Napi kétszer kap Happy dog kölyök tápot, reggel és este. Vacsoráig simán kibírja, semmi baja, de a reggeliért már hisztizik. Így is kicsit több kaját kap az előírtnál, mert habzsol, úgy eszik mint aki két hete nem kapott enni, de ezek szerint ez sem elég. Amint megkapja a reggelijét bevágja a szunyát és alszik mint egy jóllakott óvódás. Fogalmam sincs mit csináljunk vele, etessem meg éjszaka is? De hát ezért keljek fel? Így viszont a vonyítástól nem tudunk aludni mi sem és a szomszédok sem...
2011. jún. 25. 20:56
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Kelj fel szerintem, mert ha tényleg nem tudtuk aludni, akkor nincs más választás
2011. jún. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Szerezz neki automata kajaadagolót :D
2011. jún. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Jól csinálod az etetést! Ne is kell a kutyusnak éjjel ennie,főleg,mert unatkozik.

A túletetés elhízást és lustaságot okoz és meg betegszik.

Rá kell többször szólni,finoman,hogy csend legyen! És ha el hallgat akkor meg szeretni,esetleg jutalom falatot adni neki.De a tovább vonyít akkor kicsit erélyesben kel rá szólni "CSEN!"

Ez sajnos nevelés kérdése. Legyél türelmes és néhány nap múlva lesz eredménye.

Fülöp János kutya oktató

2011. jún. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Elég egyedi esetnek tűnik,de én felkelnék arra az 5 percre.Ha tényleg tartósan csinálja.Vagy az esti adagot növelném kicsit.Esetleg,valami tovább tartó rágcsát hagyni mellette a vacsi után.
2011. jún. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
2011. jún. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
0%

21.07 Ez komoly?? A szeretet automata etetőre cserélni??

Ez baromság!!!!!!!!

Aki ilyet ad a kutyájának annak nem kell kutya!

Fülöp

2011. jún. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
préselt csont vagy kong estére? attól biztos nem hízik el és egész éjjel eljátszhat vele mire jut valameddig
2011. jún. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Ez elég nagy probléma és nem is tudok rá jó megoldást. Ha nem keltek fel, nem tudtok aludni és az se lenne jó, ha a szomszédok feljelentenének csendháborításért. De ha felkelsz és megeteted, akkor azt tanulja meg, hogy hisztivel bármit elérhet és emiatt szintén nagy kellemetlenségeitek lehetnek. Talán azt tudnám javasolni, hogy ha minden nap nagyjából ugyanakkor kezd el ordítani, akkor még az előttre állítsd be az ébresztőórát, etesd meg és aztán fokozatosan egyre később kapja meg a reggelijét. Vagy ha tudod, hogy mondjuk 4 előtt soha nem kezdett még ordítani, akkor állítsd be háromra az ébresztőórát és ugyanúgy növeld az időt a két kaja között. Akkor talán észrevétlenül megtanulja, hogy reggelig nincs kaja és a hisztire sem szokik rá.
2011. jún. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

21:07-es vagyok


Tényleg ekkora probléma lenne, hogy éjjel aludni akarok? Szeretem a kutyákat, nekem most éppen nincs, de elhiheted, hogy míg volt a gondját viseltem, csak éppen kutyaszámba vettem, nem egy 2 éves gyereknek tekintettem.

2011. jún. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Automata etetőt azért nem vennék! :) Egyrészt van egy felnőtt kutyánk is, jobb ha látom, hogy mindketten szépen a saját táljukból esznek, nem hiányzik hogy éjszaka kárt okozzanak egymásban az automatikus kaja miatt. Amúgysem hagyok előttük kaját soha, amit kapnak azt vagy megeszik, vagy nem... ha nem, akkor elrakom! Az idősebb kutyussal sikerült ezt végigzongorázni probléma nélkül anno, a napi egy kajára is átszokott gond nélkül, ezért ez most teljesen új helyzet számomra. Nem tudom, hogy ez most csak "hiszti" vagy tényleg ennyire éhes lehet. Ha biztos lennék benne hogy hiszti, akkor arra nevelném, hogy maradjon csöndben, de ha tényleg ennyire éhes, akkor csendben szenvedni sem hagyhatom, szóval passz... teljesen meglőve érzem magam!
2011. jún. 25. 21:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!