Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem nől ki a kutyám szőre?

Miért nem nől ki a kutyám szőre?

Figyelt kérdés
Van egy rövidszőrű törpetacskóm, a hátán és a fején egy kis részen nincs szőr...de már hónapokkal ezelőtt kihullott neki, vagy vmi miatt kijött neki...azóta nem nől vissza...mintha örökre kikopott volna a szőre...miért?
2011. jún. 26. 14:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Vidd el állatdokihoz, szervi problémákra és betegségre is utalhat.
2011. jún. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 nyan nyan válasza:
Begyulladtak a szőrtüszői,az Én kutyámnál is ez volt,igaz,ő amstaff,de szerintem az.:) Vidd el dokihoz,nem emlékszem pontosan,de ha jól tudom akkor vagy 1-2hetes és ha 1 hétig akkor minden nap vinni kell oltásra,mondjuk nálad több a "folt" így lehet több,de ha 2 hét akkor meg 2 naponta kell. nem tudom már,de a legjobb,ha elviszed,még az elején el kellett volna vinned,szerintem.
2011. jún. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
45%

Lehet, hogy rákos...

De nyugi ez nem biztos....

2011. jún. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Gombás is lehet vagy rühes, jó lenne dokinak megmutatni.
2011. jún. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Minden fél képpen mutasd meg dokinak! És ahogy már előttem mondták rég el kellet volna vinned!
2011. jún. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!